Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Lütfen 10 haneli Abone No giriniz.

Telekom Dağıtım Kurumları

Diğer Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Aboneliğinize yönelik kullanım detaylarını görmek için telefon fatura dökümü alabilirsiniz. Telefon fatura dökümü almak için bağlı olduğunuz operatörün çağrı merkezini arayabilir ya da web sitesi üzerinden destek alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden fatura dökümü alma işlemi kimi operatör için mümkünken kimi operatör için mümkün değildir. Operatörünüzün web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

 • Güncel telefon fatura tutarınızı öğrenmek için HangiKredi Ödeme Merkezi’nden fatura sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlı olduğunuz aboneyi seçtikten sonra gerekli alanları doldurarak sorgulama işlemi yapabilir ve hem en yeni faturanızın borç tutarını hem de varsa ödenmemiş eski faturalarınızın borç tutarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı sayfa üzerinden ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

 • İnternetten telefon faturası yatırma süreci oldukça kolay ve hızlıdır. HangiKredi Ödeme Merkezi’nden operatörünüzü seçerek sorgulama yapabilir ve sorgulama neticesinde mevcut borç durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ardından kredi kartı ya da banka kartınızla online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’den yapacağınız ödemeler tamamen güvenlidir ve bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

 • Güvenilir bir kuruluş üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda online telefon faturası ödemek tamamen güvenlidir. HangiKredi Ödeme Merkezi’nden yapacağınız ödemelerde kart bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri korunuz ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

 • Telefon faturanızı ödemediğinizde uygulanacak yaptırım operatörünüze göre değişiklik gösterebilir. Faturanızı ödememeniz durumunda borcunuza gecikme faizi işleyebilir, telefon hattınız kapanabilir ya da işlemleriniz sınırlanabilir. Bu konuyla ilgili en doğru bilgiyi almak için operatörünüzle iletişim kurabilirsiniz.

 • Telekom faturası sorgulama işlemini HangiKredi’den kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işlemi için MSISDN numaranız gerekmektedir. Operatör tarafından atanan özel bir numara olan MSISDN numarasına ulaşmak için operatörünüzün online servislerini kullanabilirsiniz.

 • Telekom faturası, GSM ve internet abonelikleriniz için ödediğiniz faturadır. Faturalı hatlar, ev telefonu ve telekom şirketlerinden aldığınız internet abonelikleriniz için telekom faturası oluşturulmaktadır. HangiKredi Ödeme Merkezi aracılığı ile telekom faturası borç bilginize ulaşabilir ve kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon