Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Ray Sigorta
Sağlık Sigortası

Ray Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık giderlerinizin masrafını azaltmak için yaptırabileceğiniz özel sağlık sigortası ile düşük ücretlerle özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ray Sigorta Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

 

Ray Sigorta Sağlığım Rayında ile Ray Sigorta’nın hem anlaşmalı olduğu hem de olmadığı tüm sağlık kuruluşlarında sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ray Sigorta’nın sunduğu farklı sağlık sigortası paketlerinden size uyanı seçerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ray Sigorta’nın sunduğu sigorta ürünleri:

  • Sağlığım Rayında
  • Tamamlayan Sağlık Sigortası
  • Mediray
  • Acil Sağlık Sigortası
  • Yabancılar Sağlık Sigortası
  • Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Ray Sigorta ayrıca anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarına göre gümüş, altın ve platin olarak üç ayrı seçenek sunmaktadır. Gümüş plan en az sağlık kuruluşuna sahipken Platin plan en fazla sağlık kuruluşunu içeren seçenektir.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajlı mı?

 

Ray Sigorta Tamamlayan Sağlık Sigortası ile SGK ve Ray Sigorta ile anlaşması olan sağlık kuruluşlarından poliçenizin kapsamına göre devlet katılım payı dışında bir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile ayakta ve yatarak tedavi imkanlarının yanı sıra ücretsiz check up ve diş sağlığı paketinden de yararlanabilirsiniz.

Ray Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Ray Sigorta sağlık sigortası sorgulaması için Hangikredi.com Sigorta sayfasından destek alabilirsiniz. Sağlık sigortası sorgulama aracını doğru ve güncel bilgilerle doldurarak sorgulama yapabilir, sigorta şirketlerinden özel sağlık sigortası teklifi alabilirsiniz.