Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Türk Nippon Sigorta
Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası seçenekleri ile daha az para ödeyerek, özel hastanelerden muayene, tetkik ve tedavi gibi sağlık hizmetleri alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Türk Nippon Sigorta Sağlık Sigortası

 

Sağlığınız Türk Nippon güvencesi altında! Türk Nippon sağlık sigortası seçenekleri ile küçük primler ödeyerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta’dan yaptırabileceğiniz sağlık sigortaları şunlardır:

  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Hayata Merhaba
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Hayata Merhaba sigortası ile bekleme süresi olmadan hamileliğinizin dilediğiniz döneminde doğum sigortası yaptırabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Türk Nippon Sigorta’nın sağlık sigortaları çerçevisinde sunduğu ürünlerden biri de Tamamlayıcı Sağlık Sigortası. Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşması olan özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile poliçe kapsamınca ayakta ve yatarak tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

 

Türk Nippon Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastanelere Türk Nippon Sigorta’dan ulaşabilirsiniz. Özel sağlık sigortası seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri olan anlaşmalı hastanelerle ilgili ev ve iş yerinize yakın olmasına ve yaygınlığına dikkat etmenizde fayda var.