Groupama Sigorta
Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık sigortası yaptırarak sağlığınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Küçük tutarlar ödeyerek sahip olacağınız sağlık sigortası poliçeniz sayesinde özel hastaneler ve tüm anlaşmalı kurumlarda ayakta ve yatarak tedavi imkanlarına ücretsiz ya da düşük ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Groupama Sigorta Sağlık Sigortası Neler Sunar?

 

Groupama özel sağlık sigortası ile sağlığınız Groupama güvencesinde! Groupama Sigorta’nın farklı bütçe ve ihtiyaçlara yönelik olarak tasarladığı özel sağlık sigortası paketleri ile olası hastalık risklerine karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından ücretsiz ya da düşük ücretlerle hizmet almanızı sağlayan Groupama özel sağlık sigortası paketleri şu şekilde:

  • Groupama Pozitif Turkuaz
  • Pozitif K+, K, K1, K2
  • Groupama Pozitif E
  • Groupama Pozitif G
  • Groupama Pozitif F

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK’nızı kullanarak özel hastanelerden fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile belirli limitler çerçevesinde özel hastanelerin yatarak tedavi ve ayakta tedavi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Groupama Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Groupama sağlık sigortası sorgulaması için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasından destek alabilirsiniz. Sağlık Sigortası sayfamızda yer alan özel sağlık sigortası sorgulama aracını kullanarak sorgulama yapabilir, sigorta şirketlerinden sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.