Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Groupama Sigorta
Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık harcamalarınızı daha düşük tutarlarla karşılamak için yaptıracağınız özel sağlık sigortası ile çok para vermeden özel hastanelerden muayene, tetkik ve tedavi hizmetleri alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Groupama Sigorta Sağlık Sigortası Neler Sunar?

 

Groupama özel sağlık sigortası ile sağlığınız Groupama güvencesinde! Groupama Sigorta’nın farklı bütçe ve ihtiyaçlara yönelik olarak tasarladığı özel sağlık sigortası paketleri ile olası hastalık risklerine karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından ücretsiz ya da düşük ücretlerle hizmet almanızı sağlayan Groupama özel sağlık sigortası paketleri şu şekilde:

  • Groupama Pozitif Turkuaz
  • Pozitif K+, K, K1, K2
  • Groupama Pozitif E
  • Groupama Pozitif G
  • Groupama Pozitif F

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajlı mı?

 

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK’nızı kullanarak özel hastanelerden fark ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile belirli limitler çerçevesinde özel hastanelerin yatarak tedavi ve ayakta tedavi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Groupama Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Groupama sağlık sigortası sorgulaması için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasından destek alabilirsiniz. Sağlık Sigortası sayfamızda yer alan özel sağlık sigortası sorgulama aracını kullanarak sorgulama yapabilir, sigorta şirketlerinden sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.