Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Allianz Sigorta
Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık sigortası, sağlık giderleriniz için maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Özel sağlık sigortası yaptırarak özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinden ücretsiz şekilde ya da düşük ücretlerle yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Allianz Sigorta Özel Sağlık Sigortası Paketleri Neler?

 

En seçkin sağlık kurumlarından uygun fiyatlarla ya da ücretsiz şekilde sağlık hizmeti almanızı sağlayan Allianz Sigorta özel sağlık sigortası ile sağlık giderleriniz güvencede.

Allianz özel sağlık sigortası paketleri ile yatarak tedavi hizmetinin yanı sıra doğum, acil yardım, ayakta tedavi, yeni doğan bebek bakımı, check-up, tetkik ve görüntüleme gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Allianz Sigorta’nın sunduğu özel sağlık sigortası paketleri:

  • Modüler Sağlık Sigortası
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Vitamin 2E
  • Moral Destek Sigortası
  • Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Allianz Sigorta sağlık sigortası sorgulaması için Hangikredi.com Özel Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sağlık sigortası sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden teklif almak üzere sorgulama yapabilir, birkaç dakika içinde özel sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Allianz Sigorta sağlık sigortası fiyatları seçeceğiniz özel sağlık sigortası paketine ve poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterir. Seçtiğiniz poliçeye ek olarak poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçe fiyatını arttıracaktır. Ayrıca sigortalının yaşı ve sağlık geçmişi de poliçe fiyatını belirleyen etmenler arasındadır.