Allianz Sigorta
Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık sigortası yaptırarak sağlığınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Küçük tutarlar ödeyerek sahip olacağınız sağlık sigortası poliçeniz sayesinde özel hastaneler ve tüm anlaşmalı kurumlarda ayakta ve yatarak tedavi imkanlarına ücretsiz ya da düşük ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Allianz Sigorta Özel Sağlık Sigortası

 

En seçkin sağlık kurumlarından uygun fiyatlarla ya da ücretsiz şekilde sağlık hizmeti almanızı sağlayan Allianz Sigorta özel sağlık sigortası ile sağlık giderleriniz güvencede.

Allianz özel sağlık sigortası paketleri ile yatarak tedavi hizmetinin yanı sıra doğum, acil yardım, ayakta tedavi, yeni doğan bebek bakımı, check-up, tetkik ve görüntüleme gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Allianz Sigorta’nın sunduğu özel sağlık sigortası paketleri:

  • Modüler Sağlık Sigortası
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Vitamin 2E
  • Moral Destek Sigortası
  • Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Allianz Sigorta sağlık sigortası sorgulaması için Hangikredi.com Özel Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sağlık sigortası sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden teklif almak üzere sorgulama yapabilir, birkaç dakika içinde özel sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Sağlık Sigortası Fiyatları

 

Allianz Sigorta sağlık sigortası fiyatları seçeceğiniz özel sağlık sigortası paketine ve poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterir. Seçtiğiniz poliçeye ek olarak poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçe fiyatını arttıracaktır. Ayrıca sigortalının yaşı ve sağlık geçmişi de poliçe fiyatını belirleyen etmenler arasındadır.