Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Unico Sigorta
Sağlık Sigortası

Unico Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlığınızı maddi güvence altına özel sağlık sigortası seçenekleri ile özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinden ücretsiz ya da düşük ücretler karşılığında yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Unico Sigorta Sağlık Sigortası Neler Sunar?

 

Unico Sigorta, sağlık ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanmış farklı özel sağlık sigortası paketleri sunar. Unico Sigorta’dan aşağıdaki özel sağlık sigortası paketlerinden birini yaptırabilirsiniz:

  • Yabancı Sağlık Sigortası
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Acil Sağlık Sigortası

Unico Sigorta’dan kriterlerinize en uyan özel sağlık sigortası seçeneğini seçerek avantajlı fiyatlarla sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Unico Sigorta Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneleri Nasıl Öğrenirim?

 

Unico Sigorta’nın anlaşmalı hastaneler bilgisine Unico Sigorta’dan ulaşabilirsiniz. Yaptıracağınız özel sağlık sigortasının kullanılabilirlii açısından anlaşmalı hastanelerin ev ve iş yerinize olan yakınlığı oldukça önemli. Bu nedenle özel sağlık sigortası seçerken, sigorta yaptıracağınız sigorta şirketinin hangi hastanelerle anlaşması olduğunu detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Unico Sigorta Sağlık Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Unico Sigorta sağlık sigortası fiyatları seçeceğiniz poliçenin kapsamına ve poliçeye dahil edilmesini istediğiniz ek teminatlara göre değişiklik gösterir. Ayrıca sigortalanacak kişinin yaşı ve sağlık geçmişi de poliçe fiyatınının belirleyicilerindendir.