Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Mapfre Sigorta
Sağlık Sigortası

Mapfre Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası ile kaliteli sağlık hizmeti alırken daha az para ödeyebilirsiniz. Özel sağlık sigortası yaptırarak özel hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretler ödeyerek sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Mapfre Sigorta Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

 

Mapfre Sigorta’nın sunduğu farklı özel sağlık sigortası paketleri ile sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Her bütçeye ve her ihtiyaca cevap vermek üzere hazırlanan 3S Sağlık Sistemi ile olası hastalık durumlarında muayene, tanı ve tedavi hizmetlerini özel hastanelerden ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Mapfre Sigorta 3S Sağlık Sigortası dışında;

  • Fark Yok Sigortası,
  • Acil Vakalar Sağlık Sigortası,
  • Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

ürünlerinden de yararlanabilirsiniz.

Mapfre Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneleri Nasıl Öğrenirim?

 

Mapfre Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastaneleri Mapfre Sigorta’dan öğrenebilirsiniz. Sağlık sigortası seçerken özellikle üstünde durmanız gereken bir konu olan anlaşmalı hastanelerde dikkat etmeniz gereken bu kurumların evinize ve iş yerinize olan yakınlığı olmalı. Özel sağlık sigortası paketinin kapsamı ile birlikte anlaşmalı hastaneler yaygınlığı ve yakınlığının da üstünde durmanızı tavsiye ederiz.

Mapfre Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Mapfre sağlık sigortası sorgulaması yaparak Mapfre Sigorta’dan teklif alabilirsiniz. Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasında yer alan özel sağlık sigortası sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden özel sağlık sigortası poliçe teklifi alabilir, karşılaştırma yaparak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uyan özel sağlık sigortası seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.