Sompo Japan Sigorta
Sağlık Sigortası

Sompo Japan Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık sigortası yaptırarak sağlığınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Küçük tutarlar ödeyerek sahip olacağınız sağlık sigortası poliçeniz sayesinde özel hastaneler ve tüm anlaşmalı kurumlarda ayakta ve yatarak tedavi imkanlarına ücretsiz ya da düşük ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Sompo Japan Sağlık Sigortası

 

Sağlığınız Sompo Japan sağlık sigortası seçenekleri ile güvende! Sompo Japan’dan avantajlı fiyatlarla yaptıracağınız sağlık sigortası ile özel hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretlerle sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Sompo Japan Sigorta’nın sunduğu sağlık sigortası seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Elit Özel Sağlık
  • Elit Acil Sağlık
  • Elit Yabancılar İçin Sağlık
  • Yaşam Terapi
  • Tamamlayıcı Sağlık

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK ve Sompo Japan Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastanelerde fark ücreti olmadan muayene, tanı ve tedavi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SGK’lı olma şartı aranan Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel sağlık kuruluşlarından ayakta ve yatarak tedavi hizmeti alabilirsiniz.

Sompo Japan Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

 

Sompo Japan sağlık sigortasının anlaşmalı olduğu hastaneleri Sompo Japan’dan öğrenebilirsiniz. Özel sağlık sigortası seçerken anlaşmalı hastanelerin yaygınlığına ve size yakınlığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Evinize ve iş yerinize yakın anlaşmalı hastanelerin oluşu özellikle acil durumlarda özel sağlık sigortanızdan yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.