Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Sompo Japan Sigorta
Sağlık Sigortası

Sompo Japan Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel hastanelerden ücretsiz ya da uygun fiyatlarla sağlık hizmeti alabilmenizi sağlayan özel sağlık sigortası ile sağlığınızdan ödün vermeden sağlık masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Sompo Japan Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

 

Sağlığınız Sompo Japan sağlık sigortası seçenekleri ile güvende! Sompo Japan’dan avantajlı fiyatlarla yaptıracağınız sağlık sigortası ile özel hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretlerle sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Sompo Japan Sigorta’nın sunduğu sağlık sigortası seçenekleri aşağıdaki gibidir:

  • Elit Özel Sağlık
  • Elit Acil Sağlık
  • Elit Yabancılar İçin Sağlık
  • Yaşam Terapi
  • Tamamlayıcı Sağlık

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Neler?

 

Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK ve Sompo Japan Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastanelerde fark ücreti olmadan muayene, tanı ve tedavi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SGK’lı olma şartı aranan Sompo Japan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel sağlık kuruluşlarından ayakta ve yatarak tedavi hizmeti alabilirsiniz.

Sompo Japan Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneleri Nasıl Öğrenirim?

 

Sompo Japan sağlık sigortasının anlaşmalı olduğu hastaneleri Sompo Japan’dan öğrenebilirsiniz. Özel sağlık sigortası seçerken anlaşmalı hastanelerin yaygınlığına ve size yakınlığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Evinize ve iş yerinize yakın anlaşmalı hastanelerin oluşu özellikle acil durumlarda özel sağlık sigortanızdan yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.