Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Axa Sigorta
Sağlık Sigortası

Axa Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası sağlığınızı maddi güvence altına almanızı sağlar. Alacağınız özel sağlık sigortası poliçesi sayesinde özel hastanelerden ücretsiz şekilde ya da uygun fiyatlarla sağlık hizmeti alabilir, yüksek tutarlı sağlık giderleriniz için daha az para ödersiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

AXA Sigorta Sağlık Sigortası Neler Sunar?

 

AXA Sigorta’nın sunduğu sağlık sigortası paketleri ile sağlığınız güvence altında! AXA Sigorta her ihtiyaca yönelik tasarladığı farklı sağlık sigortası paketleri ile sağlığınızı maddi günveye altına alıyor. AXA Sigorta’nın avantajlı sağlık sigortası paketlerini inceleyerek sizde acil durumlarda özel sağlık kuruluşlarından hizmet almanızı sağlayacak özel sağlık sigortanızı satın alabilirsiniz.

AXA Sigorta sağlık sigortası paketleri şu şekilde:

  • Sağlığım Tamam Sigortası
  • Süper Sağlığım Sigortası
  • Eko Sağlığım Sigortası
  • Sağlığım Misafir Sigortası
  • Kristal Planlar
  • Sağlığım Sigortası
  • Acil Sağlığım Sigortası

AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajlı mı?

 

AXA Sağlığım Tamam Sigortası, AXA’nın en çok tercih edilen sigorta ürünlerinden. AXA Sağlığım Tamam Sigortası ile özel hastanelerde SGK’ınızı kullanarak tedavi olabilirsiniz. SGK kullanıldığında ortaya çıkan fark ücretini ödeyen tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlığınızı uygun fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz. Yatarak ve ayakta tedavi teminatı sunan bu sigortada yatarak tedavi teminatı sınırsız %100 karşılanırken, ayakta tedavi teminatı 10 vaka ile sınırlı olup %100 karşılanmaktadır.

AXA Sağlık Sigortası Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

AXA özel sağlık sigortası sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sağlık Sigortası sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden özel sağlık sigortası teklifi alabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.