Kasko mini onarım teminatı hangi hasarları karşılar?

Olası hasar durumlarına karşı kasko yaptırmak daima araç sahiplerinin avantajına. Kasko paketlerinden size uyan birine karar vererek kasko poliçesi yaptırabilirsiniz. Farklı teminatlar sunan seçeneklerden biri mini onarım teminatı. Peki mini onarım teminatı hangi hasarları karşılar?

Mini onarım teminatı, küçük hasarlar için yararlanabileceğiniz bir kasko teminatı türü. Mini onarım teminatı ile kasko poliçenizin geçerliliği süresince ekstra ücret ödemeniz gerekmeden ufak hasarların onarılmasını sağlar.

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde sık sık araba kullanıyorsanız mini onarım teminatı sizin için oldukça avantajlı. Mini onarım teminatı ile onarım için ekstra ücret ödemenize gerek kalmadığı gibi hasarsızlık indiriminiz de bozulmaz. Bir sonraki poliçeyi daha uygun fiyatlara almanızı sağlayan hasarsızlık indiriminden faydalanabilmeniz için daha önceden hasar yaşamamanız gerekiyor. Eğer mini onarım teminatınız olur ve küçük hasarları bu teminatla tamir ettirirseniz hasarsızlık indirimi bu durumdan etkilenmemekte.

Kasko Teklifi Al

Mini onarım teminatı ile şu hasarların onarımı gerçekleştirilebilir:

  • Araç kaportası göçüğünün boyasız düzeltilmesi
  • Araç boya tamiri (anahtar çizikleri, kapı vurukları, tampon sıyrıkları)
  • Araç döşemesi tamiri (döşeme üstündeki yanık, yırtık ve çizikler)
  • Ön cam tamiratı (dış etkenlerden dolayı meydana gelen hasarın onarımı)
  • Leke çıkarma (halı ve döşemedeki lekeler)

En avantajlı kasko sigortası seçeneğine ulaşmak için Hangikredi.com’dan kasko sorgulaması yapabilir ve birkaç dakika içinde en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Kasko Sorgulamak İçin Tıklayın
Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir