En Çok Puan Veren Kredi Kartı Hangisi?

En Çok Puan Veren Kredi Kartı

Kredi kartları hayatımızın her alanına girmiş durumda. Dünyada 190 milyon aktif olarak kullanılan kredi kartı bulunuyor. Hal böyle olunca bankalar arasında rekabet de hızla artıyor. Bu nedenle bankalar, müşteri çekebilmek adına birçok farklı kampanyalar sunuyorlar. Bu kampanyaların en çok bilineni hiç şüphesiz kredi kartı puanları. Harcadıkça kazanmış olduğunuz bu sistemde, kredi kartı puanlarınız birikiyor ve bu puanlarla alışveriş yapabiliyorsunuz. En çok puan veren kartlar arasında Garanti Bonus ve Akbank Axess başı çekiyor. Çünkü bu kartların anlaşmalı olduğu şirket sayısı bir hayli fazla. Kredi kartı kampanyaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Kartı Puan Kampanyaları

Kredi kartı puan kampanyaları, bankalar tarafından sıklıkla yenileniyor. Müşteri kazanmak için yapılan bu kampanyalar, oldukça önemli fırsatlar sunuyorlar. Bu kampanyalar puan ve mil kazandırma, indirim ya da ek taksit imkanlarından oluşuyor. Sizler de bankaların kampanyalarına göz atarak kendinize en uygun olarak kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

En çok puan biriktirebileceğiniz kredi kartını seçerken bankanın düzenlediği kampanyaların sektörlerine, kampanya sıklığına ve anlaşmalı iş yerlerinin yaygınlığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kredi Kartı Puan Sorgulama

Kredi kartı puan sorgulama işlemlerini isterseniz bankanızın çağrı merkezi aracılığıyla, isterseniz de internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ekstra puan kazanmanızı sağlayan bazı kampanyalarda puanların son kullanım tarihi olabiliyor. Eğer ekstra puan kazanmak için bankaların kampanyalarına dahil olacaksanız puanların son kullanma tarihlerine dikkat etmenizde fayda var.

Kredi kartı taksitli nakit avans hesaplama işlemini sitemizden yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Puan Kullanımı

Kredi kartı puanları anlaşmalı olan kurumlarda kolaylıkla kullanılabilir. Kazanmış olduğunuz puanlar ile bedava alışveriş yapabilir, alışveriş keyfinizi katlayabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi puanlarınızı kullanırken son kullanma tarihlerine dikkat etmenizde fayda var.

Puan Veren Kredi Kartları 2019

En çok puan veren kredi kartlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Garanti Bonus
  • Akbank Axess
  • Denizbank Bonus
  • Yapıkredi World Card
  • QNB Finansbank CardFinans

Yukarıda sıraladığımız kredi kartlarının anlaşmalı üye iş yeri sayısıyı fazla olduğundan bu bankaların kredi kartlarından daha fazla puan kazanma ve daha fazla bedava alışveriş yapma olanağı var. Bu kartlar dışında diğer bankaların kredi kartlarından da puan kazanabilirsiniz.

Yapıkredi World Card

Yapıkredi World Card en çok puan kazandıran kartların başında gelir. Anlaşmalı kurum sayısı bir hayli fazladır. World Card ile 200 lira ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçeneği bankanız tarafından size verilir. World Card başvuru işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

Akbank Axess Card

Akbank kredi kartı  son derece önemli avantajları müşterilerine sunuyor. Axess üye iş yerlerinde 150 TL ve üzeri giyim alışverişlerine +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca akaryakıt sektörlerinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde %25 chip para hediye.

Garanti Bankası Bonus Card

Garanti bankası kredi kartı müşterilerine oldukça önemli fırsatlar sunuyor. Restoranlarda yapılacak olan her temassız işlemlerde %10 bonus fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca D&R’den yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL D&R bonusu sizleri bekliyor.

En Çok Puan Veren Kredi Kartı Hangisi?
4 (80%) 1 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir