Paracard Debit Nedir?

Paracard Debit

Debit kartlar, doğrudan kart sahibinin mevduat hesabına bağlı olan kartlardır. Bu kartla yapacağınız harcama, kredi kartı gibi borçlanma yöntemiyle gerçekleşmez. Direkt olarak kendi hesabınızda yer alan paradan harcama işlemini gerçekleştirirsiniz. Debit kart yardımıyla, alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Paracard debit nedir sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan sorular arasında. Paracard Debit, Garanti BBVA’nın müşterilerine vermiş olduğu karttır. Bu kart aracılığyla Garanti BBVA’nın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Paracard Nedir?

Paracard, debit kartların tüm avantajlarını ve daha fazlasını sağlayan bir kart çeşididir. Paracard ile birlikte hem alışveriş keyfini doyasıya yaşarsınız hem de harcadıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonus paralarla da bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Paracard bonusta yıllık üyelik bedeli bulunmadığının da altınızı önemle çizelim. Paracard’ınızı sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Kredi kartı aidatı yazımızda kart aidatı ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevabını bulabilirsiniz.

Paracard Debit İle Hangi Alışverişler Yapılabilir?

Paracard Debit ile Mastercard ve Visa ile anlaşması bulunan her kurumdan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Paracard Debit aracılığıyla internet üzerinden alışverişin de keyfini sürebilirsiniz. Paracard Debit, yurt dışında yapacağınız harcamalarda da yanınızdadır.

Paracard Debit ile tıpkı normal bir kredi kartı alışverişinde  olduğu gibi, harcadıkça bonus para kazanırsınız.

Paracard Debit İnternet Kullanımına Açık Mıdır?

Günümüzde yapılan alışverişlerin önemli bir kısmı internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerdir. İnternet alışverişleri, pazarın büyük bir kısmını ele geçirmiş durumdadır ve bu durum gün geçtikçe daha bariz biçimde ortaya çıkmıştır. Bu nedenle bankalar da internet alışverişleri konusunda kullanıcılarına birçok kolaylık sağlamaktadır.

Garanti Paracard ile internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Garanti Paracard’ınızı internet alışverişlerinde kullanabilmek için, bankanın çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Türleri

Garanti kredi kartı konusunda oldukça gelişmiş bir banka. Müşterilerine oldukça avantajlı kampanyalar sunan Garanti BBVA, farklı kart çeşitleriyle de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Harcadıkça kazandıran kartların öncülerinden bir tanesi olan Garanti BBVA, bu nedenle kullanıcı sayısını da her geçen gün hızla arttırmaktadır.

Paracard Debit Nedir?
5 (100%) 1 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir