Mil Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartı kullanmanın en büyük avantajlarından biri puan biriktirme özelliği. Sık sık seyahat edenler için seyahat puanı yani mil biriktiren kredi kartlarını sizin için derledik.

Akbank Wings Card

Seyahat alışverişlerinizden ve diğer alışverişlenizden puan biriktirebileceğiniz kartlardan biri Akbank’ın sunduğu Wings Card. Biriktirdiğiniz Mil Puanlarla tüm havayollarından uçak bileti satın alabilirsiniz. Wings Card ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız miller alışveriş yaptığınız sektöre göre ve yurt içi-yurt dışı alışverişine göre farklılık gösterebilir. Ayrıca Akbank Wings Card kampanyalarını takip ederek daha fazla Mil Puan kazanabilirsiniz.

ING Pegasus BolBol Kart

ING’nin Pegasus iş ortaklığı ile sunduğu BolBol Kart ile yaptığınız alışverişlerden BolPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz BolPuan’lar ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Uçak biletinin yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanında indirimli vale, indirimli lounge, ücretsiz hızlı geçiş gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. ING Pegasus BolBol Classic Kart ve ING Pegasus BolBol Premium Kart olarak iki farklı şekilde sunulan BolBol Kart’a Hangikredi.com’dan başvurabilirsiniz.

Mil Biriktiren Kart Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın

Yapı Kredi Adios Kart

Yapı Kredi Adios kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla uçak bileti alabilirsiniz. Adios kartınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığını puanlarla uçak bileti alabilmenin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında otobüs bileti, konaklama, paket tur, yurt dışı gemi seyahati satın alabilir, araç kiralayabilirsiniz.

VakıfBank MilPlus

VakıfBank MilPlus harcarken mil kazanabileceğiniz bir diğer kredi kartı. VakıfBank MilPlus kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız Wordlpuan’lar ile uçak bileti alabilir, otel ya da tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Worldpuan’larınız istediğiniz bileti almak için yeterli değilse Avans Puan kullanabilirsiniz.

Halkbank Parafly

Halkbank’ın sunduğu Parafly kredi kartı da seyahat harcamalarınız için kullanabileceğiniz avantajlı kredi kartlarından. Parafly kartınızla dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm iş yerlerinde alışveriş yapabilir, puan biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanlarla seyahat harcamalarınızı karşılayabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir