Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Mil Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 11.10.2018 Güncelleme Tarihi: 13.01.2022

Kredi kartı kullanmanın en büyük avantajlarından biri puan biriktirme özelliğidir.

Mil Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?
Kredi kartı kullanımını avantajlı hale getiren puan biriktirme özelliği sık seyahat edenler için "mil kazanma" avantajı sunuyor.

Halk arasında daha çok uçak biletini bedavaya getirme özelliği ile bilinse de mil biriktiren kartlar başka pek çok avantaj daha sağlıyor. Mil biriktiren kredi kartları ile ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hangi Kredi Kartları Mil Biriktiriyor?

Mil biriktiren kredi kartları ile yaptığınız her alışveriş size mil puan olarak döner ve biriktirdiğiniz milleri hem uçak bileti alımında hem de diğer sektörlerde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Sık seyahat ediyorsanız aşağıdaki kredi kartlarından birini kullanarak uçak biletlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Mil kazandıran kredi kartları:

Seyahat alışverişlerinizden ve diğer alışverişlenizden puan biriktirebileceğiniz kartlardan biri Akbank’ın sunduğu Wings Card. Biriktirdiğiniz Mil Puanlarla tüm hava yollarından uçak bileti satın alabilirsiniz. Wings Card ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız miller alışveriş yaptığınız sektöre göre ve yurt içi-yurt dışı alışverişine göre farklılık gösterebilir. Ayrıca Akbank Wings Card kampanyalarını takip ederek daha fazla Mil Puan kazanabilirsiniz.

ING Pegasus BolBol Kart 23

ING’nin Pegasus iş ortaklığı ile sunduğu BolBol Kart ile yaptığınız alışverişlerden BolPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz BolPuan’lar ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Uçak biletinin yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanında indirimli vale, indirimli lounge, ücretsiz hızlı geçiş gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. ING Pegasus BolBol Classic Kart ve ING Pegasus BolBol Premium Kart olarak iki farklı şekilde sunulan BolBol Kart’a Hangikredi.com’dan başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kart 11

Yapı Kredi Adios kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla uçak bileti alabilirsiniz. Adios kartınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığını puanlarla uçak bileti alabilmenin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında otobüs bileti, konaklama, paket tur, yurt dışı gemi seyahati satın alabilir, araç kiralayabilirsiniz.

VakıfBank MilPlus 56

VakıfBank MilPlus harcarken mil kazanabileceğiniz bir diğer kredi kartı. VakıfBank MilPlus kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız Wordlpuan’lar ile uçak bileti alabilir, otel ya da tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Worldpuan’larınız istediğiniz bileti almak için yeterli değilse Avans Puan kullanabilirsiniz.

aaaHalkbank’ın sunduğu Parafly kredi kartı da seyahat harcamalarınız için kullanabileceğiniz avantajlı kredi kartlarından. Parafly kartınızla dünyanın her yerinde Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm iş yerlerinde alışveriş yapabilir, puan biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanlarla seyahat harcamalarınızı karşılayabilirsiniz.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

1 Oy

-

2 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Kur korumalı mevduat üst faiz sınırı kaldırıldı! 27.01.2023

  Kur korumalı mevduat üst faiz sınırı kaldırıldı!

 • Banka Çalışma Saatleri 27.01.2023

  Banka Çalışma Saatleri

 • e-Defter Nedir? Avantajları Nelerdir? 24.01.2023

  e-Defter Nedir? Avantajları Nelerdir?

 • 4A, 4B, 4C Sigorta Tanımları ve Özellikleri 24.01.2023

  4A, 4B, 4C Sigorta Tanımları ve Özellikleri

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon