Kredi Notu Düşük Olana Fibabanka’dan İhtiyaç Kredisi

Kredi notu düşük olup da kredi veren bankalar tarafından ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerinde olumsuz cevap alanlara müjde!

Kredi veren bankalar arasında örneğine az rastlanan bir kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapan, ancak kredi notu düşük olanlara Fibabanka ‘dan ihtiyaç kredisi geliyor.

Fibabanka, söz konusu ihtiyaç kredisi seçeneği ile uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak kredi almak isteyenlere, kefil şartıyla kredi veriyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi ürünleri arasında yer alan seçenek ile kefilinize ait gayrimenkul tapusu, belge olarak banka tarafından değerlendirilecek, gayrimenkul üzerinde Fibabanka lehine ipotek tesis edilmeyecek. Bu kapsamda sunulan koşullar şöyle:

 • 10000 TL kredi tutarına kadar
 • Kredi vadeleri 24 aya kadar
 • Gelir belgesi şartı yok
 • İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1,69 ile 1,79 arasında değişiyor
 • Kredi komisyonu 100 TL ile 270 TL arasında

Kredi notunuz düşükse kredi notu yükseltme adımlarını takip ederek KKB puanınızı yükseltebilirsiniz.
Kredi Notu Yükseltme

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine kredi veren bankalar ve ihtiyaç kredisi faiz oranları arasından ulaşmak ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası 7/24 bir tık ötenizde.

Kefile Kredi 0-12 Ay 13-18 Ay 19-24 Ay
3.000 Faiz Oranı 1,69% 1,69% 1,79%
Komisyon 100 TL 100 TL 100 TL
3.001-4.999 Faiz Oranı 1,72% 1,72% 1,79%
Komisyon 100 TL 100 TL 100 TL
5.000 Faiz Oranı 1,85% 1,89% 1,89%
Komisyon 230 TL 230 TL 230 TL
5.001-10.000 Faiz Oranı 1,89% 1,99% 1,99%
Komisyon 270 TL 270 TL 270 TL

Bu kampanyanın süresi bitmiştir. Bankaların güncel kampanyalarını incelemek ve online ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kredi Hesaplamak İçin Tıklayın

417 Yorum

 1. ömer

  Kredi puanım 800 civarı 98 bin kasko değerli 6 yaşında araca 40-45 civarı kredi çekmek istiyorum puan düşük olduğundan çıkmıyor alternatif bankalar var mıdır yoksa hepsinde aynı cevabımı alırım gelir yüksek üzerime herhangi bir kredi yok kanuni takip yok sadece düzensiz ödemelerden puan düşük yardımcı olabilir misiniz iyi çalışmalar.

  • Sayın Ömer,

   Bankalardan kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması lazım. Bu nedenle öncelikle mevcut kredi ya da kredi kartı borcunuzu düzenli şekilde ödeyerek kredi notunuzu yükseltmenizi tavsiye ederiz.

 2. Selçuk ÖZTÜRK

  Merhaba kredi skorum 800 civarında fibabank’ın bu kefille kredi olanağı hala devam ediyormu.?

 3. zafer

  Kredi notum 1030 8 aydır sabit sigortalı çalışıyorum 15000 lira krediye ihtiyacım var ama kefilim yok yardımcı olur musunuz

  • Sayın Zafer,

   Kefil, sadece bankanın gerekli gördüğü durumda kullanılabilir. Bankalardan kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzu yükseltmenizi tavsiye ederiz.

 4. cemil vpr

  Merhaba. kredi notum 1367 15000 kredi çekmem gerekiyor 2 yıldır sigortalı çalışıyorum fibabanktan çekebilir miyim

  • Sayın Cemil Vpr,

   Kredi başvurusunu onaylayıp onaylamamak tamamen bankanın inisiyatifinde olduğundan öngörüde bulunabilmemiz mümkün değildir.

 5. Ali Gemi

  Kredi notu çok düşük olan birine kredi veren bankanın bir sorumluluğu varmıdır.
  Bir tanıdığımın şuanki puanı 1 puanı 300 – 500 aralığındayken birçok kredi çekmiş şimdi ödeyememekte başta kendi eşi ve çocukları olmak üzere birçok kişiyi mağdur etti. Bu duruma düşüren bankaların (düşük puanlı birine kredi vererek) hiçmi sorumluluğu yok bu kredileri veren bankalara yapabileceğimiz bir şey varmı acaba?

  • Sayın Ali Gemi,

   Kredi notu, bankanın kredi başvurusunu incelerken, kişi ile ilgili bilgi almak adına danıştığı sayısal bir değerdir. Kredi borcundan kişi, tamamen kendisi sorumludur.

 6. bilseroğlu

  Merhabalar ,
  Kredi puanım 1023 , 3 aydır ödemelerimi düzenli bir şekilde yapıyorum. 5.000 TL kredi cekmek istiyorum kefille mümkünmüdür?

  • Sayın Bilseroğlu,

   Kefil sadece bankanın gerekli gördüğü durumda kullanılabilir. Sitemizden online kredi başvurusu yaparak bankaların dönüşünü bekleyebilirsiniz.

 7. Geçer

  Merhaba kredi notum 1250 ancak daha önce idari takibe alınmış olmamdan dolayı kredi taleplerim geri olumsuz olarak dönmekte idari takipten çıkmış borçların tamamını 2015 de kapatmış olmama rağmen neden böyle bir durum olmakta kredi çekmem için nasıl bir yöntem sağlamam gerekir.

  • Sayın Geçer,

   Borcunuzdan dolayı yasal takibe girdiğinizde halk arasında kara liste olarak tabir edilen sicilin bozulması durumu yaşanır. Bu durumun sonlanması için, borcunuzu ödedikten sonra yaklaşık beş yıl beklemeniz gerekir. Bu süreçte yaptığınız kredi ve kredi kartı başvurularınızın onaylanma ihtimali oldukça düşüktür.

 8. Muharrem

  Puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum.Siz yardımcı oluyor musunuz. Emekliyim ve çalışıyorum.

  • Sayın Muharrem,

   Hangikredi.com, Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından kredi veren kuruluşlarla tüketicileri (kredi kullanıcılarını) internet ortamında buluşturmak için geliştirilmiş bir platformdur. Hangikredi.com, kredi başvurularınızı başvuru yaptığınızı bankaya iletir ve başvuru süreci tamamen banka tarafından yürütülür.

1 19 20 21
Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz