Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Taşıt Kredisi Yapılandırma ve ihtiyaç Kredisi Yapılandırma

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 16.12.2012 Güncelleme Tarihi: 25.02.2021

İhtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi borcunuza yapılandırma yaptırarak güncel ve düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Yapılandırma ve ihtiyaç Kredisi Yapılandırma
İster borcunuzu ödemekte güçlük çektiğiniz için isterseniz de ödenecek toplam tutarı azaltmak için yapılandırma yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi borcunuza yapılandırma yaptırarak güncel ve düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. İster borcunuzu ödemekte güçlük çektiğiniz için isterseniz de ödenecek toplam tutarı azaltmak için yapılandırma yapabilirsiniz. Yapılandırma işlemi 72 aya kadar yapılabilmektedir.

Konut kredisi faizleri ile birlikte diğer kredi faizleri de dünyada ve ülkede yaşanan olumlu gelişmelerin sonucu olarak %1 faiz oranlarının altına düştü. Konut kredileri daha uzun vadeli ve yüksek masraflı krediler oldukları için kredi yapılandırma konusunda birinci sırayı çekmelerine rağmen aynı imkanın ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için olup olmayacağı da merak ediliyor.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma ile Taşıt Kredisi Yapılandırma

İhtiyaç ve taşıt kredisi yapılandırması yaparak mevcut borcunuzun azalmasını sağlayabilirsiniz. Kredi yapılandırma açısından en önemli değişken yeni kredi ile eski kredi arasında belirli bir kâr farkı olması. Bankacılık uzmanları, kredi yapılandırmadan önce dosya ücreti, vade farkı, faiz farkı ve erken ödeme ücreti olan % 2’lik oranı hesaba katarak yeni bir ödeme planı çıkarıyor. Türü ne olursa olsun gerçekten kayda değer bir kâr olacaksa yapılandırmaya geçmeleri konusunda tüketicileri uyarıyorlar.
En Uygun Kredi Faiz Oranları

Hangikredi.com ihtiyaç kredisi karşılaştırma ve taşıt kredisi karşılaştırma araçları ile siz de en uygun krediyi bulun ve kolayca kredi başvurusu yapın!

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

2 Oy

-

5 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 12.04.2021

  En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon