Kredi Kartı Başvuru Takibi

Kredi Kartı Başvuru Takibi

Kredi kartı başvurusu bir dizi prosedürü gerektirmektedir. Bu prosedürler doğru bir biçimde yerine getirildiği zaman bankalar da uygun görürse tüketici, kredi kartı sahip olabilir. Peki gerekli prosedürler yerine getirildikten sonra kredi kartı başvuru takibi nasıl yapılır? Bu yazımızda bunu açıklayacağız.

Kredi Kartı Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Dünyada gelişen teknoloji sayesinde artık kredi kartı başvuru takibi kolay bir biçimde gerçekleştiriliyor. Kredi kartı başvurusunun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenmek ve bununla beraber çıkan kredi kartının kurye vasıtasıyla size ulaşmasını takip etmek basit birkaç işlem içeriyor. Bu işlemler şu şekilde listenelebilir:

Müşteri hizmetlerine ulaşarak takip: Başvurulan bankanın müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgileri sunduktan sonra başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmeniz mümkün.

İnternet üzerinden takip: Bankanın mobil şubesine girerek, kredi kartı başvurunuzun durumunu kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Şubeden takip: Bankaların çalışma saatleri arasında şubeye giderek, kredi kartı başvurunuzu sorgulatabilirsiniz.

Referans Numarası İle Kredi Kartı Başvuru Takibi

Şubelerin “akıllı takip” sistemleri sayesinde başvuru sırasında size verilen referans numarası ile başvurularınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Bunu yaparken telefonla müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bankaların internet adresine giriş yapabilirsiniz. Ek olarak bazı bankalar SMS sistemi ile de başvuru sorgulamanıza imkan tanıyor.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Takibi

Akbank kredi kartı başvuru takibi Akbank’ın çeşitli kanalları aracılığı ile yapılabiliyor. Banka başvuru sürecini kendi kriterlerine göre değerlendiriyor ve onay verip vermeyeceğini belirliyor. Başvuruların olumlu ya da olumsuz olması durumunda da kullanıcıya bilgilendirme mesajı iletiyor. Akbank başvuru takibini bu adres üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Takibi

Garanti kredi kartı başvuru takibi yapmak için, bankanın size sunduğu yollardan yararlanabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu için bu adrese girerek, TC. Kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazmanız yeterli olacak.

TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi

TEB kredi kartı başvurusu takibi yapmak için TEB’in “Başvurum Nerede” uygulamasını kullanmanız yeterli. Bunun için ilgili adrese girerek TC Kimlik Numarası ve Cep telefonunu yazabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takibi

İş Bankası Kredi kartı başvuru takibi yapmak oldukça basit. İş Bankası’nın başvuru takip adresine girerek referans ile ya da kimlik numarası ve telefonla sorgulama yapılabilir.

Kredi Kartı Başvuru Takibi
4.7 (93.33%) 3 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

2 yorum

  1. Kart basvurusu sorgulama

  2. Merhaba Sezer,

    Başvurunun durumunu sorgulamak için başvuru yaptığın banka ile iletişim kurmanı tavsiye ederiz.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir