Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak için bankaların talep ettiği şartlar olsa da tüketiciler nasıl kolay kredi kartı alabileceklerini merak ediyor. Kredi kartını en kolay veren banka hangisi ve nasıl kolay kredi kartı alırım diye merak edenler için tüm detayları derledik.

Tıpkı kredi başvurusunda olduğu gibi kredi kartı başvurusu yaparken de banka sizden belgelenebilir gelir ister. Belgelenebilir gelirin yanı sıra kredi notunuzun da belli bir seviyede olması ve kredi sicilinizin temiz olması beklenir. Öncelikle belirtmek gerekir ki çalışmıyor olsanız da kredi kartı almak için şansınız olabilir ancak kredi siciliniz bozuksa kredi kartı alma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

Gelir belgesiz kredi kartı alınır mı?

Gelir belgesi olmadan kredi kartı almak imkansız değil. Eğer çalışmıyorsanız ancak kira geliriniz, mevduat geliriniz  ya da daha farklı bir yan geliriniz varsa bunu bankaya belgeleyerek kredi kartı alabilirsiniz. Ev hanımları eşlerinin gelir belgesi ile kredi kartı alabilecekleri gibi eşlerinin mevcut kredi kartı üzerinden ek kart da alabilirler.

Anında kredi kartı

Kredi kartı başvurusunu onaylamak tamamen bankanın inisiyatifinde ve sizin finansal geçmişinize bağlı olsa da bazı bankalardan kredi kartı almak daha kolay. En kolay kart veren bankaları sizin için aşağıda listeledik.

Yapı Kredi Worldcard

Hemen kredi kartı veren bankalardan biri Yapı Kredi. Yapı Kredi Worldcard ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve Worldpuan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi Worldcard başvurusunu Hangikredi.com’dan hızla yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartıyla yapacağınız alışverişleri taksitlendirebilir, Chip-para kazanabilirsiniz. Farklı kart seçenekleri sunan Axess kredi kartı dünyasında mutlaka kendinize uyan bir kredi kartı bulabilirsiniz. Akbank Axess kredi kartının anında onaylı Direkt Kredi Kartı seçeneği ile sadece form doldurarak, şubeye gitmeden hemen kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus Anında Kart

Anında kart alabileceğiniz bankalardan biri de ING Bank. Hızlı kart teslimi ile öne çıkan ING Bank’ta kredi başvurunuz hemen incelenir, hemen çıkar.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası Bonus kredi kartına sitemiz üzerinden online başvuru yapıp hızla sonuç alabilirsiniz. Garanti Bonus’un yaygın üye iş yerlerinden yaptığınız tüm alışverişleri taksitlendirebilir, bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir