Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Kredi kartı alabilmek için belgelenebilir gelir şartı olsa da ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar da mevcut. Ev hanımlarının kredi kartı alabilmek için başvurabileceği çeşitli yollar var. Dilerseniz hep birlikte ev hanımlarının nasıl kredi kartı sahibi olabileceklerine bir göz atalım.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımlarının kredi kartı alabilmesi için birinci ve en etkili yöntem ek kart. Ek kart dediğimiz kredi kartı, başka bir kredi kartı üzerinden çıkarılan kredi kartıdır. Ev hanımlarına en kolay şekilde çıkan kredi kartı olma özelliğine sahip. Ek kartların limiti, ana kredi kartına bağlı. Bu tip kredi kartını internet bankacılığı üzerinden çıkarma şansına sahipsiniz.

Ev hanımları için bir diğer kredi kartı alma yöntemi de öğrenci kredi kartı yöntemidir. Ev hanımları öğrenci olarak gözüktüğü takdirde bu tip kredi kartına başvurma hakkına sahip olurlar. Öğrenci kredi kartının limiti 1000 TL civarında sınırlı kalır. Yine öğrenci kredi kartında bankadan bankaya değişen çeşitli yaş sınırları da bulunur. Öğrenci kredi kartına internet üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde kredi kartı başvuruları son derece kolaylaşmış durumda. Herhangi bir masraf, kefil ve evrak ihtiyacı olmadan kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Çalışan kişiler için kredi kartı almak daha kolay olsa da ev hanımları için bu süreç daha sancılı. Kredi kartı başvurusu yaparken, unutulmaması gereken önemli bir nokta da her kredi kartına başvurulmaması gerektiği. Zira sayıca çok fazla kredi kartına başvurmak, kredi puanını olumsuz etkileyen bir durum. Bu nedenle iyi bir araştırmadan sonra size en uygun kredi kartını seçip başvurmak en doğrusu olacaktır.

Kredi kartı haricinde, ev hanımlarına kredi veren bankalar da sıklıkla sorulan sorular arasında yer alır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar aşağıdaki gibidir:

 • CEPTETEB
 • N Kolay
 • Akbank
 • ING
 • Enpara.com
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası

Garanti Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardan bir tanesi Garanti BBVA. Ek kart seçenekleriyle kolaylıkla kredi kartı alınabilen bir banka olan Garanti BBVA’nın kredi kartlarına kolaylıkla sahip olunabilir. İsterseniz çağrı merkezinden isterseniz internet bankacılığı yoluyla, kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Akbank da ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardan bir tanesi. Akbank’tan kredi kartı çıkarmak için şubeye başvurabilir isterseniz çağrı merkezleri ve internet bankacılığı yoluyla da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı
3.3 (65%) 4 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

3 yorum

 1. Slm cokk para harcıyorum kredı kartı almak istiyorum calışmıyorum ama dukkanım var kirasını alıyorum

 2. Merhaba Şehristan,

  Aldığınız kirayı gelir olarak göstererek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

 3. Ben ev hanımıyım herhangi bir gelirim yok bankaya biraz para yatırdım bir süre sonra halkbanktan kart basvurdum anında onaylandı gelirim yok fakat gayri menkuller var sanırım o yüzden çünkü diğer bankalar vermiyordu ayriyeten para yatırdım banka vakif karti halkbank verdi


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir