Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 16.08.2019 Güncelleme Tarihi: 15.03.2023

Kredi kartları her gün hayatımıza daha büyük kolaylıklar getiriyor.

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme
Nakit para ihtiyacımızı karşıladığımız ve taksitle alışveriş yaptığımız kredi kartları, borçlarımızı ve vergilerimizi öderken de bize destek çıkıyor.

Kredi kartı ile ödeyebilecekleriniz arasında trafik cezaları da var. Trafik cezanızı Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası şubelerinden ya da mobil uygulamalarından ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Taksitlendirilebilir mi?

Trafik cezasını kredi kartınızla ödemek isterseniz taksitlendirme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız trafik cezası ödemelerinizde, anlaşmalı bankalarda taksit seçeneği karşımıza çıkabiliyor. Ya da ödediğiniz işlemlere ekstra taksit yapan bankalar da bulunuyor.

Kredi kartı asgari ödeme tutarı hesaplama işlemleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Nasıl Ödenir?

Kredi kartı ile trafik cezalarınızı ödemeniz son derece kolay. İsterseniz e-devlet üzerinden kredi kartınızla trafik cezanızı ödeyebilirsiniz. Trafik cezanızı kredi kartıyla ödemek için farklı yöntemler de mevcut. Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden trafik cezanızı ödeyebilirsiniz. İsterseniz ATM’den isterseniz de İnternet Bankacılığı üzerinden ödeme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

Kredi kartı ile fatura ödeme işlemleri son derece pratik bir biçimde yapılabiliyor. Kredi kartları sayesinde günlük ihtiyaçlarımızı karşıladığımız gibi, faturalarımızı da rahatlıkla ödeyebiliyoruz.

Özellikle otomatik ödeme talimatı sayesinde hayatımız son derece kolaylaşıyor. Hem fatura ödemeyi unutma gibi problemler ortadan kalkıyor hem de kredi puanımız otomatik ödeme talimatı sayesinde yükselişe geçiyor.

Kredi Kartı İle SGK Ödeme

Kredi Kartı ile SGK ödeme işlemleri e-devlet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Kredi kartınızla sigorta primlerini ödeyebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için SGK sicil numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır.

Kredi Kartı İle MTV Ödeme

Kredi kartlarının sağladığı bir diğer kolaylık da vergi ödemeleri. Kredi kartlarıyla Motorlu Taşıtlar Vergisini de kolaylıkla ödemek mümkün. E-devlet üzerinden kredi kartı aracılığıyla MTV ödeyebilirsiniz. Oldukça hızlı biçimde ödeyebileceğiniz vergilerinizi, aynı zamanda taksitlendirme fırsatına da sahipsiniz.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

2 Oy

-

5 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Olayınkolayı ile Kredi Hayat Sigortasında Avantaj! 30.05.2023

  Olayınkolayı ile Kredi Hayat Sigortasında Avantaj!

 • Davranışsal Finans Nedir? 29.05.2023

  Davranışsal Finans Nedir?

 • Mikrofinans Nedir? 26.05.2023

  Mikrofinans Nedir?

 • Bono ve Tahvil Nedir? 24.05.2023

  Bono ve Tahvil Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon