Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

HangiKredi Finansal Raporu'nun Faydaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 3.03.2022 Güncelleme Tarihi: 2.04.2023

Finansal kararlar vermeden önce kredi sağlığımızı bilmemiz gerekir.

HangiKredi Finansal Raporu'nun Faydaları
Alacağınız finansal kararlarda yol göstericilerinizden biri olan kredi sağlık durumuna ise HangiKredi Finansal Raporu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Peki HangiKredi Finansal Raporu'nun kullanıcılarına sunduğu avantajlar nelerdir? HangiKredi Finansal Raporu'nu neden kullanmalısınız?

Zamandan Tasarruf 

Tek tek banka gezmek yerine, bankalar nezdindeki kredibilitenizi şubeye gitmeden öğrenebilirsiniz. HangiKredi ile kredi onaylanma ihtimalinizin düşük olduğu diğer bankalara yönlendirilmeden, direkt olarak kredi onaylanma ihtimalinizin en yüksek olduğu bankalara yönlendirilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf eder hem de olumsuz sonuçlara fazladan emek ve zaman harcamamış olursunuz.

Hızlı Başvuru

HangiKredi Finansal Raporu ile kredi sağlığınıza göre sunulan en avantajlı kredi ve kredi kartı tekliflerine hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi aracılığı ile ister telefondan ister bilgisayardan anında güvenle bankanıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

Size Özel Hazırlanmış Rapor

HangiKredi Finansal Raporu, finansal sağlığınıza göz önüne alınarak size özel oluşturulan bir rapordur. HangiKredi Finansal Rapor ile kredi risk durumunuzun analiz edilmesini sağlayarak; mevcut kredi sağlığınızı, borçlarınızı ödeme durumunuzu, kredi ve kredi kartı onaylanma ihtimalinizi, alabileceğiniz kredi ve kredi kartı limitlerinizi, toplam borçluluk ve limit oranlarınızı görebilirsiniz. 

Böylelikle; 

•    Acaba bana hangi bankalardan kredi çıkar? 
•    Kredi başvurumun onaylanma ihtimali hangi bankalarda daha yüksek? 
•    Kredi sağlık durumumu nasıl iyileştirebilirim?
•    Borcumun olmasına rağmen hangi bankalara başvuru yapabilirim? 
gibi sorularınızın cevaplarına tek bir raporda ulaşabilirsiniz.

Kredi Sağlığınıza Göre Öneriler

HangiKredi Finansal Raporu, kredi sağlık durumunuz olumsuz seyretse bile size özel destekleyici tavsiyeler vererek finansal planlamanıza rehberlik eder. Kredi sağlık durumunuzun oldukça iyi olması durumunda ise mevcut halini korumanız için öneriler sunar. Ayrıca finansal bilgileriniz ve geçmiş işlemleriniz baz alınarak hazırlanan HangiKredi Finansal Raporu'nda, bankalar nezdindeki risk durumunuz ortaya konulduğundan, gelecekte alacağınız finansal kararlarınızda size yol gösterici olur. 
 

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

57 Oy

-

3,44 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Genç Çiftlere Faizsiz Evlilik Kredisi 27.09.2023

  Genç Çiftlere Faizsiz Evlilik Kredisi

 • Gelir Tablosu Nedir? 26.09.2023

  Gelir Tablosu Nedir?

 • Dijital Hizmet Vergisi Nedir? 25.09.2023

  Dijital Hizmet Vergisi Nedir?

 • Kar/Zarar Dağıtımı Nedir? 22.09.2023

  Kar/Zarar Dağıtımı Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon