Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:MasterCard

  • Yıllık Ücret: 102,50 TL


GS Bonus sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurup Garanti Bankası web sitesine yönlendirileceksiniz

Garanti Bankası sizi arasın

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Tüm Bonus fırsatlarının yanı sıra Galatasaray'ın size sunduğu ayrıcalıklarla taraftar olmanın gururu bu kartta! GS Bonus ile bonusun fırsatlarla dolu dünyasında yerinizi alırken takımınıza destek olun! GS Store'larda indirim ve kampanyalardan yararlanır, özel ürünlerde avantajlı ve öncelikli alım hakkına sahip olursunuz. Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restaurantlarda %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 51 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası GS Bonus

 

Garanti Bankası GS Bonus kredi kartı ile takımının renklerini kredi kartına taşı! Garanti GS Bonus kart kullanarak hem Bonus fırsatlarından hem de Galatasaray’ın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu karta sahip olarak hiçbir ek ücret ödemeden takımınıza destek de olabilirsiniz! Galatasaray taraftarlarına özel ayrıcalık ve önceliklere sahip olmak için hemen Garanti Bankası GS Bonus başvurusu yapın!

Garanti Bankası GS Bonus Kampanyaları

 

Garanti Bankası GS Bonus kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizden daha fazla bonus kazanabilir, kazandığınız bonusları Bonus Program Ortakları’nda dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları takip ederek indirim ve taksit fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası GS Bonus Başvurusu

 

Garanti Bankası GS Bonus kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com’dan tek tıkla yapabilirsiniz! Hem takımınıza destek olacağınız hem de takımınızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanacağınız GS Bonus kredi kartına hemen online başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı sayfamızda yer alan kredi kartı sorgulama aracını kullanarak tüm bankalara ait kredi kartları arsından kriterlerinize uygun filtreleme yapabilir ve kredi kartlarını karşılaştırarak online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz