Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa

  • Yıllık Ücret: 102,50 TL


Fenerbahçe Bonus sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurup Garanti Bankası web sitesine yönlendirileceksiniz

Garanti Bankası sizi arasın

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Fenerbahçe Bonus ile tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken Fenerbahçe'nin size sunduğu ayrıcalıklarla da Fenerbahçe taraftarı olmanın gururunu yaşayacaksınız.. Taraftar kart özelliklerinden yararlanabilmek için kartınıza yansıyacak olan 35,00 TL'lik Fenerbahçe Kart ücretinin tahsil edilmiş olması gerekmekte olup bu ücreti Fenerbahçe Kulübü almaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri'nde ve Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 51 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card

 

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card ile takımınızın renklerini kredi kartınıza taşıyın! Fenerbahçe Bonus Card ile; Fenerbahçe Kart’ın sosyal medya hesaplarından çeşitli hediyeler kazanabilir, Fenerium Mağazaları’ndan kartınıza özel indirimlerle alışveriş yapabilir, öncelikli bilet satış ayrıcalığından yararlanabilir ve takımınıza öze daha pek çok ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz.

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card Kampanyaları

 

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card kampanyalarını takip ederek alışveriş keyfinizi katlayabilirsiniz! Kampanyaları takip ederek çeşitli hediyeler kazanabilir, ekstra bonus kazanabilir ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card Başvurusu

 

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Card başvurusunu Hangikredi.com kredi kartı sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com kredi kartı sayfasında yer alan kredi kartı sorgulama aracını kullanarak kriterlerinize uygun kredi kartı sorgulaması yaparak filtrelemenize uygun tüm kredi kartlarını tek ekranda görebilirsiniz. Kredi kartları arasında karşılaştırma yaparak en avantajlı seçeneğe hızla ulaşabilir ve online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.