Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

Ayda ortalama 500 TL harcayarak yılda 55 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:MasterCard

  • Yıllık Ücret: 102,50 TL


BJK Bonus sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurup Garanti Bankası web sitesine yönlendirileceksiniz

Garanti Bankası sizi arasın

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • BJK Bonus ile tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken Beşiktaş'ın size sunduğu ayrıcalıklarla da Beşiktaş taraftarı olmanın gururunu yaşayacaksınız.  Çekiliş sonucunda Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilir, Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçları için öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olursunuz. Tüm alışverişlerinizde BJK Bonus'u tercih ederek kulübünüze katkıda bulunur, Kartal Yuvası mağazalarında BJK Bonus'a özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 51 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası BJK Bonus

 

Garanti Bankası BJK Bonus kredi kartı ile hem Bonus’un avantajlarla dolu dünyasından yararlanın hem de takımınıza destek olun!BJk Bonus kart ile yapacağınız alışverişlerinizden bonus kazanabilir, yaptığınız her alışveriş ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne katkı sağlayabilirsiniz. BJK Bonus kartınız sayesinde Kart Yuvası mağazalarında indirimli alışveriş yapabilir, Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilir, Beşiktaş Dergisi’ne indirimli abone olabilir ve Bonus kartın tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası BJK Bonus Kampanyaları

 

Garanti Bankası BJK Bonus kampanyalarını takip ederek daha fazla bonus kazanabilirsiniz. BJK Bonus kredi kartı kampanyaları ile daha fazla bonus kazanabileceğiniz gibi Beşiktaş Spor Kulübü’ne yönelik ayrıcalıklardan faydalanabilir ve takımınıza destek olabilirsiniz.

Garanti Bankası BJK Bonus Başvurusu

 

Garanti Bankası BJK Bonus başvurusunu Hangikredi.com’dan kolayca yapabilirsiniz. Hangikredi.com kredi kartı sorgulama aracını kullanarak kriterlerinize yönelik filtreleme yapabilir ve size uyan tüm kredi kartlarını tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Kolayca karşılaştıma yapma imkanı sağlayan Hangikredi.com kredi kartı sayfası sayesinde kredi kartlarını kolayca karşılaştırarak sizin için en avantajlı olacak kredi kartı seçeneğine hızla ulaşabilirsiniz.