Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

Ayda 35 TL ekstra bonus, yılda toplamda ekstra 420 TL fazla bonus kazanma fırsatı!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:American Express

  • Yıllık Ücret: 134,00 TL


Hangikredi.com İletişim Formu

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Bonus American Express’le tüm market, akaryakıt ve restoran harcamalarından ekstra %1 bonus, toplamda 25 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus American Express'inizle tüm Paramatik'lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus American Express'inizle de rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 66,50 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası Bonus American Express

 

Garanti Bonus American Express ile her alışverişinizde daha fazla bonus kazanın! American Express kartınızla market, akaryakıt ve restoran harcamalarınızdan %1 ekstra bonus kazanabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus American Express kredi kartınızda biriken bonuslarınızla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik American Express kartınızla ekstra bonus kazanmak için kampanya takip etmenize gerek yok!

Garanti Bankası Bonus American Express Kampanyaları

 

Garanti Bankası Bonus American Express kartınızla ekstra bonus kazanmak için kampanyaları takip etmenize gerek yok. Bankanın sunduğu diğer bonus kartlara göre daha fazla bonus kazanmanızı sağlayan bu kartla yaptığınız alışverişlerden ayda 35 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası bonus kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus American Express Başvurusu

 

Garanti Bankası Bonus American Express kredi kartı başvurusu için Hangikredi.com kredi kartı sayfalarından yararlanabilirsiniz. Hangikredi.com kredi kartı sayfasında yer alan kredi kartı sorgulama aracının ilgil kısımlarını kriterlerinize uygun şekilde doldurarak filtreleme yapabilir ve aradığınız kredi kartını kolayca bulabilirsiniz. Kredi kartı sayfamız üzerinden kredi kartlarını kolayca karşılaştırabilir ve güvenle online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.