Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

Kazandırdığı bonusun bir kısmını WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)'nın doğa koruma çalışmalarına bağışta bulunmanızı sağlayan kart!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa, MasterCard

  • Yıllık Ücret: 102,50 TL


Hangikredi.com İletişim Formu

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Mevcut kartınızı ek ücret ödemeden Çevreci Bonus ile değiştirebilirsiniz. Kart gönderim mektupları, zarfları ve sizinle iletişim içinde olduğu bütün basılı malzemelerinde geri dönüşümlü kağıt kullanır. Hesap özetinizi e-postayla göndererek kâğıt tasarrufu sağlar ve bunun karşılığında WWF-Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı'na ekstra bağış yapar. Asıl kartların ve ek kartların yıllık kart aidatı 1 yılın sonunda karta yansıtılır.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 51 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası Çevreci Bonus

 

Garanti Bankası Çevreci Bonus çevreye olan duyarlılığı ile ön plana çıkan bir kredi kartı. Çevreci Bonus ile Bonus’un ayrıcalıklı dünyasındna yararlanırken küresel ısınmayı durdurmak için WWf’nin projelerine destek de olabilirsiniz. Garanti Çevreci Bonus kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız bonuslarınızı bedava alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz gibi WWF’ye de bağışlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Çevreci Bonus Kampanyaları

 

Garanti Bankası Çevreci Bonus kart kampanyalarını takip ederek daha fazla bonuz kazanabilir ve daha fazla bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca her ay çevreye duyarlı ürünler için sunulan özel indirim kampanyalarını takip ederek çevreye duyarlı ürünlerin kullanımının artmasına destek olabilirsiniz.

Garanti Bankası Çevreci Bonus Başvurusu

 

Garanti Bankası Çevreci Bonus başvurusunu Hangikredi.com’dan kolayca ve hızla yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız başvuruyu sizin için bankaya iletiriz ve işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir. Dilerseniz Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasında yer alan kredi kartı sorgulama aracını kullanarak kredi kartlarını istekleriniz doğrultusunda filtreleyebilir ve tek ekran üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Kriterlerinize uygun olarka listelenen kredi kartlarını karşılaştırabilir ve dileğidiniz kredi kartına online başvuruda bulunabilirsiniz.