Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

HangiKredi Ümraniyespor Hediye Maç Bileti

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 20.10.2022 Güncelleme Tarihi: 11.01.2023

15 Ocak  HangiKredi Ümraniyespor – İstanbulspor maçına 50 Bilet HangiKredi’den hediye! Kazanan takipçilerimiz ile Twitter DM aracılığıyla irtibata geçilecektir.

HangiKredi Ümraniyespor Hediye Maç Bileti

Katılımcıların Passolig kartlarına maç bileti tanımlanacak olup tanımlama yapılabilmesi için aktif Passolig kartı olması gerekmektedir. Passolig kartı olmayan veya geçerliliği olmayan kullanıcılara maç bileti tanımlanamayacak.

Katılım Şartları
•    @hangikredicom hesabını takip et,
•    Gönderiyi retweetle, 
•    2 arkadaşını etiketle. 
•    Sadece aktif Passolig’i olan katılımcılara bilet tanımlanabilmektedir.
•    Kazananlarla Twitter DM’den iletişime geçilecektir.
•    Yarışmaya katılım hakkı 13.01.2023 tarihinde saat 11.00’da sona erecek. 
•    Kazananlar 13.01.2022 tarihinde saat 11.30’da Twitter üzerinden açıklanacaktır. 
 

Yarışma Kuralları
•     Kullanıcıların aktif passolig kartının olması hediye biletten faydalanmak için zorunludur.
•     Yarışma, HangiKredi’nin resmi Twitter hesabı olan @hangikredicom üzerinden düzenlenecek ve 11.1.2023’de başlayacaktır. Twitter hesabında 11.01.2023 tarihinde başlayıp, 13.1.2023 günü saat 11.00’e kadar sürecek yarışmada; hediye biletler, HangiKredi Twitter hesabını takip edip, gönderiyi beğenerek yarışma postunun altına 1 arkadaşını etiketleyen ve en güzel taraftar sloganını yazan kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan 50 kişiye verilecektir.
•    Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
•    Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
•     Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
•    Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, HangiKredi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
•    Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. 
•    Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı HangiKredi’ye aittir. Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının HangiKredi tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar.
•    Biletler tek kişiliktir ve sadece 1 iç saha maçını kapsar. Katılımcı olan kullanıcılar, ad, soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından sadece etkinlik özelinde kullanılacağını kabul ederek, hediye edilecek etkinlik bilet veya davetiyesini, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Kullanıcılar TCKN bilgisini yetkili firma ile paylaştıktan sonra Kombine Bilet sahibi olan, Passolig kartı olmayan, Passolig E-Bilet süresi dolmuş ve Cezalı-Bloke üyelere hediye bilet yüklenemez.

•    Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder. HangiKredi, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir. HangiKredi, yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir. Yarışmanın tüm hakları HangiKredi’de saklıdır. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.
Not: TFF kuralına göre, İstanbulspor passolig kartı olanlara hediye bilet tanımlanamayacaktır.


YASAL METİN

Bu kampanya 20.12.2022  (Saat 12.00) – 28.02.2023 (Saat 23.59) tarihleri arasında Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 16.12.2022 tarih ve E-24951361-255.05.02-29182 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından kapsam dışı bırakılmıştır. 
Kampanya tarihleri arasında, , www.twitter.com (ücretsiz) internet sitesine kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak @hangikredicom twitter hesabını takip edip, kampanya ile ilgili paylaşılan içerik postunu (marka ve ürün tanıtımı yoktur)  beğenerek altına, 1 arkadaşını etiketleyip, retweet ederek, en güzel taraftar sloganını yazarak paylaşanlar yarışmaya katılacaktır. Konusunda uzman jüri tarafından 02.03.2023 tarihinde saat 13.00’ da yaratıcılık, ilginçlik kriterleri doğrultusunda değerlendirilecektir. Kazanan kişiler; 02.03.2023 tarihinde saat 19.00  @hangikredicom  (twitter  ) sayfasında duyurulacaktır. İkramiye olarak; 50 kişiye 125,00 TL değerinde Atatürk Olimpiyat Stadı ve Ümraniye Belediyesi Şehir Stadyumunda oynanacak olan ÜmraniyeSpor maçlarına bileti İkramiyesi verilecektir İkramiyesi verilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.  Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.  

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

1 Oy

-

5 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • 5G Teknolojisinin Fintech Üzerindeki Etkileri 20.03.2023

  5G Teknolojisinin Fintech Üzerindeki Etkileri

 • e-Ticaret Nedir? Ödeme Yöntemleri Nelerdir? 17.03.2023

  e-Ticaret Nedir? Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

 • Bankaların Batması Ne Anlama Geliyor? 16.03.2023

  Bankaların Batması Ne Anlama Geliyor?

 • Dünya Piyasalarını Etkileyen FED Nedir? 13.03.2023

  Dünya Piyasalarını Etkileyen FED Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon