Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Şubeye Gitmeden Yapı Kredili Olun

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 14.02.2022 Güncelleme Tarihi: 13.05.2022

Nakit ihtiyacınız mı var? Hemen HangiKredi ile şubeye gitmeden Yapı Kredili olun, faizsiz masrafsız 5000 TL’ye varan Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın.

Şubeye Gitmeden Yapı Kredili Olun

Hemen Başvur

Hızlı nakit ihtiyaçlarınız için 5000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans fırsatı Yapı Kredi'de. Sen de şimdi şubeye gitmeden dakikalar içerisinde Yapı Kredili ol, %0 faizli nakit avans fırsatından hemen yararlan. Hangikredi’den yeni müşteri olanlara özel bu fırsatı kaçırma!

Kampanya Şartları:

 • Kampanyadan 13 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'i indirip "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan hangikredi.com sitesi üzerinden Yapı Kredi Mobil'i indirip "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.
 • Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.
 • Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 30 Haziran’a kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.
 • Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 5.000 TL’dir ve 5-12 ay arasındaki tüm vadelerde geçerlidir.
 • Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 30 Haziran’a kadar Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden yararlanılabilecektir. Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve ATM üzerinden kullanılan Taksitli Nakit Avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.
 • Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
play image

Siz de Yapı Kredi Mobil ile anında, ücretsiz müşteri olabilir, Yapı Kredi’nin avantajlarla dolu dünyası ile hemen tanışabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi 7/24, istediğiniz yerden yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

84 Oy

-

2,89 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Yüzde 0,89 ve 0,99 Faizli Kredi Kampanyasının Şartları Açıklandı! 12.05.2022

  Yüzde 0,89 ve 0,99 Faizli Kredi Kampanyasının Şartları Açıklandı!

 • Borç Yiğidin Kamçısı 6.05.2022

  Borç Yiğidin Kamçısı

 • Değerini Artıran Konut Yatırımının Sırları 28.04.2022

  Değerini Artıran Konut Yatırımının Sırları

 • Bukalemun Sezonunu Anlayın ve Kazanın 25.04.2022

  Bukalemun Sezonunu Anlayın ve Kazanın

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon