Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi kartı sözleşmeleri kapsamında yaşadıkları en büyük sorunlardan birisi olan yıllık kart aidatı sorunu yalın kart seçeneği ile ortadan kalktı. Yıllık kart aidatı gibi isimlerle birçok kalemde kesilen işlem ücretleri

Aidatsız kart

Kredi kartı kullanmak istiyor fakat kredi kartı aidatı ödemek istemiyorsanız yalın kredi kartı seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Yalın kredi kartını seçtiğiniz zaman yıllık kart aidatı ödemezsiniz fakat bu kartın bazı dezavantajları var.

Kredi kartıyla alışveriş yaptığınızda biriktirdiğiniz puanlar, ekstra taksitler maalesef çoğu yalın kredi kartında mevcut değil. Her bankanın mutlaka sunmak zorunda olduğu yalın kredi kartı, genellikle en temel özellikleri içeren kredi kartı olmakta. Bankadan bankaya değişiklik gösterse de pek çok yalın kredi kartı ile puan biriktirmek, ekstra taksit ve indirimlerden faydalanmak, kredi kartının sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak mümkün değil.

Eğer kredi kartıyla çok fazla alışveriş yapıyor ve yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek, taksit olanaklarından faydalanmak istiyorsanız aidatlı kredi kartı seçenekleri sizin için daha avantajlı olacaktır. Kredi kartı aidatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Hangi kredi kartları aidatsız?

Bankaların sunduğu aidatsız kredi kartı ürünlerinden bazıları şunlar:

  • Garanti Bankası Flexi Card
  • Şekerbank Şeker Kart
  • Odeabank Bank’O Card
  • Enpara.com Kredi Kartı

Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından kredi kartı sorgulaması yaparak en avantajlı kredi kartı seçeneğine ulaşabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartını Bul
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir