Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi kartı sözleşmeleri kapsamında yaşadıkları en büyük sorunlardan birisi olan yıllık kart aidatı sorunu yalın kart seçeneği ile ortadan kalktı. Yıllık kart aidatı gibi isimlerle birçok kalemde kesilen işlem ücretleri

Aidatsız kart

Kredi kartı kullanmak istiyor fakat kredi kartı aidatı ödemek istemiyorsanız yalın kredi kartı seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Yalın kredi kartını seçtiğiniz zaman yıllık kart aidatı ödemezsiniz fakat bu kartın bazı dezavantajları var.

Kredi kartıyla alışveriş yaptığınızda biriktirdiğiniz puanlar, ekstra taksitler maalesef çoğu yalın kredi kartında mevcut değil. Her bankanın mutlaka sunmak zorunda olduğu yalın kredi kartı, genellikle en temel özellikleri içeren kredi kartı olmakta. Bankadan bankaya değişiklik gösterse de pek çok yalın kredi kartı ile puan biriktirmek, ekstra taksit ve indirimlerden faydalanmak, kredi kartının sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak mümkün değil.

Eğer kredi kartıyla çok fazla alışveriş yapıyor ve yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek, taksit olanaklarından faydalanmak istiyorsanız aidatlı kredi kartı seçenekleri sizin için daha avantajlı olacaktır.

 

 

Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından kredi kartı sorgulaması yaparak en avantajlı kredi kartı seçeneğine ulaşabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartını Bul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz