Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi kartı sözleşmeleri kapsamında yaşadıkları en büyük sorunlardan birisi olan yıllık kart aidatı sorunu yalın kart seçeneği ile ortadan kalktı. Yıllık kart aidatı gibi isimlerle birçok kalemde kesilen işlem ücretleri aidatsız kartlar sayesinde artık alınmıyor.

Aidatsız kart

Kredi kartı kullanmak istiyor fakat kredi kartı aidatı ödemek istemiyorsanız yalın kredi kartı seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Yalın kredi kartını seçtiğiniz zaman yıllık kart aidatı ödemezsiniz fakat bu kartın bazı dezavantajları var.

Kredi kartıyla alışveriş yaptığınızda biriktirdiğiniz puanlar, ekstra taksitler maalesef çoğu yalın kredi kartında mevcut değil. Her bankanın mutlaka sunmak zorunda olduğu yalın kredi kartı, genellikle en temel özellikleri içeren kredi kartı olmakta. Bankadan bankaya değişiklik gösterse de pek çok yalın kredi kartı ile puan biriktirmek, ekstra taksit ve indirimlerden faydalanmak, kredi kartının sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak mümkün değil.

Eğer kredi kartıyla çok fazla alışveriş yapıyor ve yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek, taksit olanaklarından faydalanmak istiyorsanız aidatlı kredi kartı seçenekleri sizin için daha avantajlı olacaktır.

AİDATSIZ KREDİ KARTLARINI İNCELE

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu sırasında, kartın aidatsız olup olmadığını öğrenerek işinizi kolaylaştırmanız mümkün. En başından bunu sorarak, ileride aidat ödemek durumunda kalmazsınız. Öncelikle tüm bankaları inceleyerek aidatsız kredi kartı listelerini inceleyebilir ve bu şekilde size en uygun olan bankaya giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hangi kredi kartları aidatsız?

Bankaların sunduğu aidatsız kredi kartı ürünlerinden bazıları şunlar:

  • Garanti Bankası Flexi Card
  • Şekerbank Şeker Kart
  • Odeabank Bank’O Card
  • Enpara.com Kredi Kartı

Garanti BBVA Bonux Flexi Aidatsız Kredi Kartı

Garanti BBVA müşterilerine aidatsız kredi kartı fırsatı sunuyor. Garanti kredi kartı için dilerseniz online bankacılığı kullanarak dilerseniz de şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden de Garanti BBVA kartlarını inceleyebilirsiniz.

Akbank Axess Free Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık aidatı olmayan Akbank Free kart, müşterilerine birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bu kartla aynı zamanda harcadıkça puan biriktirmeniz de mümkün.

AİDATSIZ KREDİ KARTI BAŞVURUSU

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Kart da aidat almayan kartlardan birisi. Eğer siz de kart aidatı ödemekten sıkıldıysanız, İş Bankası ile iletişime geçerek bu karta başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde aidat ödemeden tasarruf edeceksiniz.

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Enpara, kurulduğu günden bu zamana müşterilerine aidat ödetmeyen kartlardan birisi. Birçok işlemi kolaylıkla yapmanızı sağlayan bu kartla ayrıca eftleriniz için de ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

TEB Sade Kart

Türkiye Ekonomi Bankası TEB’in aidat almayan kredi kartı Sade Kart, müşterilerine birçok kolaylık da sağlıyor.üzerinde Troy logosu olan TEB kredi kartı ile dilerseniz yurt dışında da alışveriş yapmanız mümkün.

ING Bank Pegasus BolBol

ING kredi kartı olan ING Bank Pegasus BolBol kartın Light seçeneğinden aidat alınmamakta. Bu nedenle de birçok tüketici tarafından sıklıkla kullanılıyor. Eğer aidatsız bir karta ihtiyacınız varsa bu kartı düşünebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Yapı Kredi kredi kartı kullanmak istiyor ve aidat ödemeyi düşünmüyorsanız, World Eko Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir, puan biriktirebilirsiniz.

HSBC Concept Kart

HSBC Concept Kart müşterilerine birçok imkanın yanı sıra aidatsız kart kullanma fırsatı da sunuyor. Kredi kartı kullanmak istiyor ancak yıllık aidat ödemek istemiyorsanız HSBC kredi kartı seçeneklerinden Concept Kart’ı inceleyebilirsiniz.

Odebank Bank’O Card

Odebank’ın yıllık kart ücreti olmayan kartı Odebank Bank’O Card tüketicilerin en çok tercih ettiği kartların başında geliyor. Aidat ödemek istemiyorsanız bu kartı ve avantajlarını inceleyebilirsiniz.

Finansbank Fix Card

Finansbank kredi kartı olan Fix Card müşterilerinden aidat istemiyor. Yıllık kart aidatı ödemeden sahip olabileceğiniz bu kart ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Aidatsız Kredi Kartı Daha İyi?

Aidatsız kredi kartlarının tamamının bankaya göre birçok avantajı ve dezavantajı bulunmaktadır. Bu kartları inceleyerek hangisinin size uygun olduğunu kesinleştirip ona göre başvuru yapmanızda fayda var. Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından kredi kartı sorgulaması yaparak en avantajlı kredi kartı seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?
5 (100%) 1 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir