Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

HangiKredi Finansal Raporu Nedir?

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 22.09.2021 Güncelleme Tarihi: 2.04.2023

Bankacılık sektörünün tecrübeli kuruluşu Findeks’in bankalardan sağladığı veriler ile HangiKredi’nin finans alanındaki dijital tecrübesinin birleşmesinden oluşan ayrıntılı rapora "HangiKredi Finansal Raporu" deniyor.

HangiKredi Finansal Raporu Nedir?

Krediye başvurmadan kredi sonucunuzu tahmin etme, bankalardaki limitlerinizi öğrenme gibi faydaları olan HangiKredi Finansal Raporu ile ayrıca kredi sağlığınızı nasıl iyileştirebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

HangiKredi Finansal Raporu Nasıl Oluşturulur?

HangiKredi Finansal Raporu’nu bankalardaki ödeme geçmişinizi, kredi kullanma sıklığınızı, borç limit bilgilerinizi, form doldururken paylaştığınız bilgileri ve HangiKredi’nin bankalardan edindiği kredi onaylanma verilerini analiz ederek ederek oluşturuyoruz. HangiKredi Finansal Raporu, yapay zeka algoritmalarıyla birlikte finansal sağlığınızı görebildiğiniz, finansal hareketlerinizin ve beyan ettiğiniz bilgilerin değerlendirildiği bir rapordur. 1 ile 100 arasında bir değer olan HangiKredi Finansal Raporu'na göre kredi sağlığınız; Çok Sağlıksız, Sağlıksız, Çok Kritik, Kritik, Orta, Orta+, Sağlıklı, Sağlıklı+ ve Çok Sağlıklı olarak sınıflandırılıyor. 

HangiKredi Finansal Raporu Neye Yarar?

Başvuru Onaylanma İhtimalinizi Gösterir

HangiKredi Finansal Raporu; bankacılık sektörünün güvenilir markası Findeks'in verileri ile HangiKredi’nin finans alanındaki uzmanlığının birleştiği, bu sayede bankalara başvuru yapmadan önce kredinizin onaylanma ihtimalini görebildiğiniz bir rapordur.

Finansal Hayatınızı Kolaylaştırır

İhtiyaçlarınız için başvuracağınız kredi ve kredi kartlarının onay oranını tahmin eden HangiKredi Finansal Raporu sayesinde, size kolayca başvurunuzu yapmak ve bütçenizi buna göre ayarlamak kalır.

Vaktiniz Size Kalır

Bankaya gitmeden bankalar nezdindeki kredibilitenizi öğrendiğiniz için; şube şube gezerek vakit kaybetmezsiniz.

Güvenilir Bir Finansal Dosttur

HangiKredi Finansal Raporu, size en avantajlı kredi ve kredi kartlarını sunmanın yanında, kredi sağlığınızı nasıl iyileştirebileceğinizi ve koruyabileceğinizi de gösterir. Böylece bankalardan kredi alma olasılığınız hep yüksek olur.

HangiKredi Finansal Raporu'nun Farkı Nedir?

Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Findeks, yıllardır bankalardan aldığı verileri işliyor ve 1 ile 1900 arasında bir not oluşturuyor. Findeks herhangi bir kredi önerisinde bulunmazken, HangiKredi Finansal Raporu'nuzda finansal sağlık durumunuza ek olarak, olumlu dönüş sağlayabilecek kredi ve kredi kartı tekliflerini de görebilirsiniz.

Dilerseniz kredi çekme şartları hakkında detaylı bilgi almak için Bilgi Merkezi içeriğimize göz atabilirsiniz. 

Eğer kredi sağlığınız iyi durumda değilse düzeltmeniz için kişiselleştirilmiş önerileri de inceleyebilirsiniz.  

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

150 Oy

-

3,1 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır? 12.07.2024

  Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır?

 • Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir? 8.07.2024

  Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir?

 • Brüt Takas Uygulaması Nedir? 2.07.2024

  Brüt Takas Uygulaması Nedir?

 • Bedelsiz Potansiyeli Olan 15 Hisse 2.07.2024

  Bedelsiz Potansiyeli Olan 15 Hisse