Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

HangiKredi Finansal Raporu Nedir?

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 22.09.2021 Güncelleme Tarihi: 7.06.2022

Bankacılık sektörünün tecrübeli kuruluşu Findeks’in bankalardan sağladığı veriler ile HangiKredi’nin finans alanındaki dijital tecrübesinin birleşmesinden oluşan ayrıntılı rapora "HangiKredi Finansal Raporu" deniyor.

HangiKredi Finansal Raporu Nedir?

Krediye başvurmadan kredi sonucunuzu tahmin etme, bankalardaki limitlerinizi öğrenme gibi faydaları olan HangiKredi Finansal Raporu ile ayrıca kredi sağlığınızı nasıl iyileştirebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

HangiKredi Finansal Raporu Nasıl Oluşturulur?

HangiKredi Finansal Raporu oluşturulurken; bankalardaki ödeme geçmişiniz, kredi kullanma sıklığınız, borç limit bilgileriniz, form doldururken paylaştığınız bilgiler ve HangiKredi’nin bankalardan edindiği kredi onaylanma verileri kullanılıyor. 1 ile 100 arasında bir değer olan HangiKredi Finansal Raporu'na göre kredi sağlığınız; Çok Düşük, Düşük, Orta, Yüksek, Çok Yüksek olarak sınıflandırılıyor. Bu da kredi ve kredi kartı başvurularında olumlu sonuç alma ya da kredi çıkmama ihtimalini gösteriyor.

HangiKredi Finansal Raporu Neye Yarar?

Başvuru Onaylanma İhtimalinizi Gösterir

HangiKredi Finansal Raporu; bankacılık sektörünün güvenilir markası Findeks'in verileri ile HangiKredi’nin finans alanındaki uzmanlığının birleştiği, bu sayede bankalara başvuru yapmadan önce kredinizin onaylanma ihtimalini görebildiğiniz bir rapordur.

Finansal Hayatınızı Kolaylaştırır

İhtiyaçlarınız için başvuracağınız kredi ve kredi kartlarının onay oranını tahmin eden HangiKredi Finansal Raporu sayesinde, size kolayca başvurunuzu yapmak ve bütçenizi buna göre ayarlamak kalıyor.

Vaktiniz Size Kalır

Bankaya gitmeden bankalar nezdindeki kredibilitenizi öğrendiğiniz için; şube şube gezerek vakit kaybetmezsiniz.

Güvenilir Bir Finansal Dosttur

HangiKredi Finansal Raporu, size en avantajlı kredi ve kredi kartlarını sunmanın yanında, kredi sağlığınızı nasıl iyileştirebileceğinizi ve koruyabileceğinizi de gösterir. Böylece bankalardan kredi alma olasılığınız hep yüksek olur.

HangiKredi Finansal Raporu'nun Farkı Nedir?

Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Findeks, yıllardır bankalardan aldığı verileri işliyor ve 1 ile 1900 arasında bir not oluşturuyor. Findeks herhangi bir kredi önerisinde bulunmazken, HangiKredi Finansal Raporu'nuzda finansal sağlık durumunuza ek olarak, olumlu dönüş sağlayabilecek kredi ve kredi kartı tekliflerini de görebilirsiniz. Dilerseniz kolayca buradan krediye başvurmak da mümkün. Kredinizin onaylanma olasılığınızı da yine raporunuzda görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca HangiKredi Finansal Raporu'nda kredi sağlığınızı korumanız veya iyileştirmeniz için size özel önerileri de görebilirsiniz. 

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

118 Oy

-

3,3 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Emeklilikten Sonra Çalışmada Maaş Kesintisi 6.02.2023

  Emeklilikten Sonra Çalışmada Maaş Kesintisi

 • Kira Öder Gibi Nasıl Ev Sahibi Olunur? 1.02.2023

  Kira Öder Gibi Nasıl Ev Sahibi Olunur?

 • Merkez Bankasından Döviz Dönüşüm Desteği 31.01.2023

  Merkez Bankasından Döviz Dönüşüm Desteği

 • Kur Korumalı Mevduat Faiz Üst Sınırı Kaldırıldı! 30.01.2023

  Kur Korumalı Mevduat Faiz Üst Sınırı Kaldırıldı!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon