Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Nays App Nedir?

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 12.12.2022 Güncelleme Tarihi: 12.12.2022

Bankacılığın dijitale dönüşümü sayesinde zamandan tasarruf etmek isteyenlerin yeni uygulaması Nays App, temel bankacılık işlemlerini yaparken aynı zamanda kazandıran bir platform.

Nays App Nedir?
İş Bankası güvencesiyle hizmet vermeye başlayan Nays App hakkında merak edilen soruların yanıtlarını HangiKredi okurları için derledik.

Nays App Nedir?

Nays, İş Bankası güvencesiyle hizmete sunulan, ödeme ve elektronik para hizmetleri ile beraber bankacılık hizmetleri sunan bir mobil uygulamadır. Nays App’de kullanıcılar zamandan tasarruf ederken güvenli şekilde finansal işlemlerini tamamlayabilirler. Ücretsiz olan uygulamayı telefonuna kolayca indiren kullanıcılar; alışveriş yaptıkları esnada indirim kazanabilir veya hediye nakit para kazanarak alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

Nays App İle Ücretsiz Yapabilecekleriniz

Nays uygulaması, temel bankacılık işlemlerini ücretsiz hale getirerek kullanıcı dostu bir platform olarak öne çıkar.

Peki Nays ile hangi işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz?

 • Uygulamaya kayıt olmak
 • Uygulamanın kullanıcıları arasında para gönderme    
 • IBAN numarası ile para gönderme  
 • ATM'den nakit para çekme ve yükleme
 • Banka hesabı ile para yükleme  

Elektronik Para Nedir?

Banknot ya da madeni para gibi kabul edilen, biriktirmeye, alışverişe ya da ticaret yapmaya yarayan bir unsuru ifade eden elektronik para; fiziksel olmayan bir menkuldür. Elektronik para için sanal para demek de mümkündür.
Elektronik para ve ödeme hizmetlerine ilişkin detaylar; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun düzenlemesine bağlıdır.

Günümüzde şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, gelişen ödeme ve e-para hizmetleri ile hızlıca sonuç alabilirler.

Şubeye Gitmeden Banka Hesabı Açın!

Neden Nays App Kullanmalısınız?

Nays App, İş Bankası tarafından kullanıcılara sağlanan bir hizmettir. Dolayısıyla hem bankacılık işlemlerinizi hem de elektronik para işlemlerinizi Nays App aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Anlaşmalı e-ticaret ortaklarından alışverişlerinizde indirim kazanabilir ya da kampanya koşullarına uymak şartıyla Hediye Para kazanabilirsiniz.
 • Onaylı ya da onaysız hesap sahipleri, hesaplarına yükledikleri bakiyeler ile alışveriş ve harcamalarını gerçekleştirebilirler. Onaysız hesap için limit 1.250 TL olurken onaylı hesaplarda limit 15.000 TL’ye kadar yükselebilir.
 • Nakit ihtiyacınız olduğu anda kredi kartınız olmasa bile Nays’tan 5.000 TL’ye kadar borç alabilir, 6 taksitle geri ödemesini yapabilirsiniz.
 • Para gönder/al seçeneği sayesinde sadece IBAN numarası ile para transfer işlemi yapabilirsiniz.

Nays App İle Nasıl Kazanırsınız?

Nays App sadece bir banka uygulaması değil, aynı zamanda kazandıran bir platform. 

Kazanmanın yöntemleri ise şöyle;

Kazanma Yöntemleri   Açıklaması
İlk İşlemde Kazan Banka hesabından Nays hesabına ilk kez işlem yapanlar bir kerelik olmak üzere hediye 10 TL nakit para kazanır.
Kullandıkça Kazan Anlaşmalı e-ticaret siteleri ve dijital platformlarda alışverişini Nays ile yapanlar indirim fırsatlarından yararlanır.
Davet Et, Kazan Nays App üzerinden kullanıcı hesabınıza tanımlanan link ile arkadaşlarınızı davet edin, uygulamayı indirip kayıt olan her 10 kişiden 10 TL kazanarak toplamda 100 TL hediye nakit para kazanabilirsiniz.
Şimdi Kazan Uygulama içerisinde yer alan oyun sayesinde kazı kazan oynayarak 4 kutucuktan 3ünde aynı tutarı bulanlar hediye nakit para kazanır!

Bir İş Bankası A.Ş. uygulaması olan Nays App ile para göndermek için bankanın müşterisi olmak gereklidir. Yasal mevzuat gereğince kimlik doğrulaması gerektiren para gönderme işleminden önce, uygulama içerisinde yer alan “İş Bankası Müşterisi Olma” sekmesinden müşteri olabilirsiniz.
 

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

19 Oy

-

3,16 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • HGS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? 18.07.2024

  HGS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır? 12.07.2024

  Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır?

 • Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir? 8.07.2024

  Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir?

 • Brüt Takas Uygulaması Nedir? 2.07.2024

  Brüt Takas Uygulaması Nedir?