Hasarsızlık İndirimi Koruma Teminatı

Kasko sigortası olası kaza durumlarında aracınızda oluşabilecek maddi hasarlara karşı aracınızı güvence altına alır…

Kasko sigortasının teminatları ve fiyatları ise seçtiğiniz kasko paketine göre değişmekte. Kasko fiyatına etki eden durumlardan biri de hasarsızlık indirimi.

Hasarsızlık indirimi, bir kasko sigortası dönemi boyunca kaza yapmamış sürücüye verilen bir ayrıcalık.

Kasko sigortanız varken aracınız herhangi bir hasar almadığında bir sonraki kasko sigortanız için indirim uygulanmakta. Hasarsızlık indirimi denilen bu indirim, koruma teminatı ile korunabilmekte. Hasarsızlık indirimi, kasko sigortası primlerini düşüren en önemli etken.

Hemen Kasko Sorgula

Poliçenizde hasarsızlık indirimi koruma teminatı olması ise hasar yapsanız bile hasarsızlık indiriminizin bir sonraki yıla da aktarabileceği anlamına geliyor.

Yani, sigorta poliçenizde hasarsızlık indirimi koruma teminatı varsa ve aracınız o kasko döneminde hasar aldıysa bile bir sonraki kasko sigortası poliçenizde hasarsızlık indiriminden yararlanarak daha az prim ödeyebilirsiniz.

Bu noktaya dikkat!

Hasarsızlık indirimi koruma teminatı için kasko poliçeniz hazırlanırken size sunulan teminatlara dikkat etmeniz gerekir. Eğer bu teminat türünden faydalanmak istiyorsanız size sunulan kasko paketinde bu teminatın da yer alması gerekir.

Size sunulmuş olan pakette bu teminatta yoksa sigorta şirketinizden poliçenize eklenmesini talep edebilirsniz.

En uygun kasko sigortasına ulaşmak için Hangikredi.com Sigorta sayfasından kasko sorgulaması yapabilirsiniz.

Hangikredi.com’dan yapacağınız kasko sorgulaması size zamandan tasarruf ettirdiği gibi en avantajlı sigorta poliçesi seçeneğine de kolayca ulaşmanızı sağlar.

Kasko Sorgulamak İçin Tıklayın
Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir