Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

%0 Faizli Fırsatlar HangiKredi Finansal Asistan'da!

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 16.02.2024 Güncelleme Tarihi: 19.02.2024

HangiKredi uygulaması finansal kuruluşların tekliflerini karşılaştırma ve en avantajlısına başvurma imkanı sağlıyor.

%0 Faizli Fırsatlar HangiKredi Finansal Asistan'da!
HangiKredi Finansal Asistan uygulamasında 25’ten fazla bankanın ihtiyaç kredilerinden konut ve taşıt kredilerine birçok teklifi karşılaştırabilir, uygulama üzerinden bankalara yönlenerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi sağlığınızı ve ne kadar kredi alabileceğinizi gösteren ilk finansal raporunuzu da HangiKredi uygulamasını indirerek ücretsiz alabilir, bütçe yönetimi özelliğiyle mevcut kredilerinizin ödeme takibini ve aylık gelir gider hesabınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Faizsiz taksitli nakit avans

Faizsiz taksitli nakit avans ürünleri, ihtiyaç kredisinden farklı olarak kredi kartı üzerinden, 12 aya kadar çıkan vadelerle kullanıcılara sunulur. HangiKredi’de %0 faizli fırsatları da karşılaştırabilir ve sizin için en uygun teklife uygulama üzerinden başvurabilirsiniz. 

Vadeli mevduat türleri

Mevduat türünüzü vadesine göre seçmek isterseniz, vadeli mevduat, döviz korumalı mevduat, ihbarlı mevduat ve vadesiz mevduat gibi çeşitli seçenekleri değerlendirerek en uygun olanı belirleyip mevduat getirinizi hesaplayabilirsiniz. Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranlarını tek tıkla karşılaştırarak en avantajlı faiz getirisini hesaplayabilirsiniz.

Hemen HangiKredi uygulamasını indir!

Kredi takibi ve bütçe yönetiminde kolaylık

HangiKredi mobil uygulaması, sadece kredi başvurusu yapmanızı sağlamakla kalmaz, mevcut kredilerinizi ekleyerek kredilerinizi kolayca takip etmenize ve ödeme günleri için hatırlatıcı almanıza olanak tanır. HangiKredi'nin kredi takibi özelliği, kredi ödemelerinizin takibini ve ödeme planı oluşturmanızı kolaylaştırır. Bütçe yönetimi özelliği sayesinde de gelir ve giderlerinizi izleyebilir, bütçe oluşturabilir ve finansal hedeflerinizi daha net belirleyebilirsiniz. 

Hesaplama araçları

Bankacılık devletin koyduğu kurallara tabi bir alandır; bu nedenle çok fazla hesap gerektiren işlem var. Finansal işlemlerinizi gerçekleştirirken hesaplamalarınızı kolaylıkla yapabilmeniz için uygulama üzerinden hesaplama araçlarını da kullanabilirsiniz. Kredi kartı asgari ödemesi, ara ödeme, erken kredi kapama gibi hesaplamaları uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

*QR kodu okutarak HangiKredi mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Altın ve döviz takibi

Altın, döviz gibi yatırım araçlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve yatırımlarınızı değerlendirmek için döviz, altın hesaplama araçlarından faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz döviz ve altın türlerini takip listenize de ekleyebilir ve dilerseniz alarmlar oluşturarak değişen fiyatlardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

2006'dan bu yana sürekli gelişen ve yenilikler sunan HangiKredi, finansal planlama ve yönetimi kolaylaştıran özellikleri ile kullanıcılara zaman ve enerji tasarrufu sağlamayı hedefliyor. Kişisel finans yönetiminin geleceğinde öncü bir rol üstlenen platform, finansal hizmetler sektöründe yenilikçi adımlar atarak kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. 

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

3 Oy

-

1,33 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Neden Zam Yapılır? 14.06.2024

  Neden Zam Yapılır?

 • Enflasyon Gerçeği 14.06.2024

  Enflasyon Gerçeği

 • Bütünleşik Finans Nedir? 11.06.2024

  Bütünleşik Finans Nedir?

 • Yeni Girişimciler için Vergi Yükümlülükleri 7.06.2024

  Yeni Girişimciler için Vergi Yükümlülükleri