Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Yapı Kredi Esnaf Kredisi

Yapı Kredi esnaf kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredisi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz!

0
KARŞILAŞTIRMA

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı
  • Vade
  • Faiz
  •  
  • 1.000 TL - 100.000 TL
  • 3 - 35 Ay
  • %3,85

Yapı Kredi'nin Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

KOBİ Kredisi Veren Bankalar

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Hesaplama

 

Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ya da var olan iş yerinizi büyütmek istiyorsanız Yapı Kredi Bankası KOBİ kredisi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Gıda, tarım, turizm parakende sektörleri başta olmak üzere tüm sektörler için iş kurmak ve işini geliştirmek isteyenlerin yanında olan Yapı Kredi Bankası avantajlı faiz oranları sunuyor.

Esnaf kredisi desteği alarak işinizde yenilik yapmak ya da yeni bir iş kurmak istiyorsanız Hangikredi.com üzerinden KOBİ  kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Yaptığınız bu hesaplama işlemi KOBİ kredileri güncel faiz oranları ile yapılır. Hesaplama neticesinde tüm bankalar ya da hesaplama yapmak istediğiniz bankaya ait esnaf kredisi ürünlerine ulaşabilirsiniz. Aylık taksit tutarı, ödenecek toplam tutar, dosya masrafı gibi esnaf kredisi ürünü ile ilgili detaylı bilgilere de hesaplama sonucunda ulaşabilirsiniz.

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Kobi Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Esnaf Kredisi Başvurusu

 

KOBİ destek kredisi kapsamında bulunan Yapı Kredi esnaf kredisi başvurusunda bulunmak için Hangikredi.com’un hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden KOBİ kredisi hesaplaması yaptıktan sonra dilerseniz online esnaf kredisi başvurusunda da bulunabilirsiniz. Yapı Kredi KOBİ kredisi ürünlerinde vade, yapmak istediğiniz iş alanına göre 36 ay ile 120 ay arasında değişiklik gösterir.

Yapı Kredi KOBİ kredileri arsında nakit destek kredisi, makine donanım kredisi, turizm kredisi, ticari taşıt kredisi, taksi kredisi, franchising kredisi, AR-GE yatırım kredisi ve 2B arazi kredisi gib alt ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin vadeleri birbirinden farklı olabildiği gibi üst limitleri ve ödeme planları da birbirinden farklı olabilir.  

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!