Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Odeabank Esnaf Kredisi

Odeabank esnaf kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredisi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz!

0
KARŞILAŞTIRMA

Odeabank KOBİ Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı
  • Vade
  • Faiz
  •  
  • 3.000 TL - 15.000 TL
  • 1 - 36 Ay
  • %6,99

Odeabank'ın Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

KOBİ Kredisi Veren Bankalar

Odeabank Esnaf Kredisi

 

Odeabank esnaf kredileri iş yerini geliştirmek isteyenlerin yanında. Avantajlı faiz oranları ile esnafın yanında olan Odeabank farklı KOBİ kredileri sunmaktadır. Spot kredi, iskonto kredisi, işletme kredisi, dövize endeksli kredi gibi farklı türlerde kredi imkanı sunan Odeabank, iş yerini geliştirmek isteyen orta ve küçük ölçekli esnaflar için nakit desteği sağlamaktadır.

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Kobi Kredisi Hesaplama

Odeabank Esnaf Kredisi Hesaplama

 

Odeabank esnaf kredisi hesaplama işlemini Hangikredi.com’dan hızla gerçekleştirebilirsiniz. Çekmek istediğiniz esnaf kredisi vade ve tutarını KOBİ kredisi hesaplama aracını girerek hesaplama yapabilirsiniz. Güncel faiz oranları ile yapılan bu hesaplama neticesinde tüm bankalara ait KOBİ kredisi ürünlerini tek sayfada görüntüleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Odeabank KOBİ Kredisi Başvurusu

 

Odeabank esnaf kredisi başvurusu için bankaya kadar gitmenize gerek yok. Hesaplama ve karşılaştırma hizmeti sunan Hangkredi.com aynı zamanda başvuru hizmeti de sunmaktadır. Başvuru yapmak istediğiniz kredi ürününe karar verdikten sonra sitemizden online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!