Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
select-icon
Uygun araba kredisi için Yapı Kredi taşıt kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir ve sıfır veya ikinci el araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz

Yapı Kredi 100.000 TL 48 Ay Vadeli Taşıt Kredileri

100.000 TL 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Bulunmamaktadır.

Üzgünüz, aradığınız vade tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır. Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Hakkında

Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankası olarak 1944 yılında kurulan ve müşteri merkezli bir strateji ve segment bazlı hizmet modeliyle tüm bankacılık hizmetlerini sunan Yapı Kredi, yenilikçi yaklaşımı ve sürdürülebilir değer yaratımına odaklılığı ile Türkiye’nin en değerli 10 markasından biridir.

Banka ATM Sayısı4.545
Banka üye iş yeri sayısı590.000

Yapı Kredi Diğer Kredi, Kredi Kart ve Mevduat Ürünleri

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • Yapı Kredi Araba Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

  arrow-up

  Yapı Kredi araba kredisi hesaplama işlemi yaparak çektiğiniz kredi ile aylık taksitlerinizin ne kadar olacağını öğrenebilirsiniz. Güncel araba kredisi faiz oranları ile hesaplama yapan Hangikredi.com taşıt kredisi hesaplama aracını kullanarak dilediğiniz vade ve tutar için hesaplama yapabilirsiniz.

  Sitemiz üzerinden hesaplama yapmak size zaman tasarrufu sağlayarak tek seferde tüm bankalara ait kredi faiz oranlarını görme olanağı sağlar. Güncel faiz oranları üzerinden yapılan hesaplama ile ödeyeceğiniz aylık taksit tutarını ve toplam tutarı görebilmenin yanı sıra dosya masrafı, kredi tahsis ücreti gibi detay araç kredisi bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden online taşıt kredisi başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler Neler?

  arrow-down

  Yapı kredi taşıt kredisi başvurusu yaparak hayallerinizdeki otomobile bir adım yaklaşın! Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile bütçenizi sarsmadan yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Hangikredi.com aracılığı ile araç kredisi hesaplaması yaptıktan sonra online araba kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi başvurusu için gereken belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Maaşlı çalışanlar için son 2 aya ait güncel maaş bordrosu veya antetli kağıda yazılmış ve şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
  • Serbest meslek çalışanları için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emeklililer için maaş cüzdanı fotokopisi
  • Kira geliri olanlar için tapu ve kira sözleşmesi fotokopisi
  • Son üç aya ait su, telefon, elektrik ya da doğalgaz faturası veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi
  • 0 km araç kredisi kullanmak isteyenler için proforma fatura ve asıl fatura
  • 2.el araç kredisi kullanmak isteyenler için otomobil ruhsatı, en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi
 • Yapı Kredi 2.El Araç Kredisi Almak Kolay mı?

  arrow-down

  Yapı kredi 2.el araç kredisi olanağı ile avantajlı faiz oranlarından faydalanarak ikinci el araba satın alabilirsiniz. İkinci el araba alımları için de cazip faiz oranları sunan Yapı Kredi taşıt kredisi ürünleri ile düşük taksitler ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. İkinci el arabalarda taşıt kredisi kullandırım oranı aracın kasko bedeli üzerinden hesaplanmaktadır.

  Yapı Kredi Bankası’ndan ikinci el araç kredisi kullanmak istiyorsanız araç ruhsatına ihtiyacınız vardır. Eğer arabanın satın alma işlemi gerçekleşmişse başvuru sırasında noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesine ihtiyacınız vardır.

Taşıt Kredisi
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
1.000 TL1.000.000 TL1 - 48 Ay%83,35%185,94