Halkbank Taşıt Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
select-icon
Uygun araba kredisi için Halkbank taşıt kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir ve sıfır veya ikinci el araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz

Halkbank 100.000 TL 48 Ay Vadeli Taşıt Kredileri

Halkbank

Taşıt Kredisi

Faiz Oranı

%5,09

Aylık Taksit

6.937,27 TL

Toplam Ödeme
info-icon

333.488 TL

Hemen Başvur
Detay

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

 • 0 Araç
 • 2. El Araç
Kredi TutarıVadeFaiz
1.000 - 400.000 TL1 - 48 Ay%5,09
Halkbank Hakkında

Halkbank, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu’na istinaden küçük ve orta büyüklükte esnaflık veya sanayicilik yapan işletmelere hızlı ve uygun kredi vermek maksadıyla 1938’de faaliyete geçen devlete ait bir bankadır.

Banka ATM Sayısı4.075
Banka üye iş yeri sayısı332.684

Halkbank Diğer Kredi, Kredi Kart ve Mevduat Ürünleri

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • Halkbank Taşıt Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

  arrow-up

  Halkbank taşıt kredisi hesaplama işlemini Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Taşıt kredisi hesaplamak size aylık taksitlerinizin ve ödeyeceğiniz toplam tutarın ne kadar olacağını gösterir. Sitemizde yer alan hesaplama aracının ilgili alanlarını doldurarak hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama sonucunda dilerseniz Halkbank taşıt kredisi ürünlerini, dilerseniz tüm bankalara ait araba kredisi ürünlerini görebilirsiniz.

  Halkbank araç kredisi şartları şunlardır:

  • Kaskonuzu Halkbank’tan yaptırarak ekstra faiz indirimi fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • 2.el taşıt kredisi yaş sınırı 5’tir.
  • Araç kredisi için kullandırım oranı otomobilin fatura bedeli üzerinden hesaplanır. 
 • Halkbank 2.El Araç Kredisi Almak Kolay mı?

  arrow-down

  Halkbank 2.el araç kredisi ile küçük taksitler ödeyerek ikinci el bir arabaya sahip olabilirsiniz. Halkbank 2.el taşıt kredisi şartları arasında yaş sınırı var. Halkbank’tan ikinci el taşıt kredisi kullanabilmeniz için almak istediğiniz aracın yaşı en fazla 5 olmalıdır. İkinci el araç kredisi kullandırım oranı ise aracın kasko değeri üzerinden belirlenir. Kullandırım oranları 0 araç ile aynıdır.

 • Halkbank Araç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Neler?

  arrow-down

  Halkbank araç kredisi başvurusu yaparak uygun faiz oranları ile yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Halkbank’ın sunduğu avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ve koşulları ile küçük taksitler ödeyerek 0 ya da 2.el araç sahibi olabilirsiniz. Halkbank araba kredisi nihai fatura bedeli 120 bin TL ve altındaki araçlar için 60 ay, 120 bin TL üzerinde olan araçlar için 48 aya kadar vadelendirilebilmektedir. Kaskosunu Halkbank aracılığıyla yaptıran müşterilere ekstra faiz indirimi fırsatı da sunulmaktadır.

  Halkbank taşıt kredisi ile bütçenize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz artan taksitle, dilerseniz azalan taksitle oluşturabileceğiniz ödeme planı sayesinde aylık bütçenizi sarsmadan araba kredisi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

  Halkbank araç kredisi başvurusu için gerekli belgeler şunlar:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi
  • Şirket ortağı olunması halinde vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu
  • 0 otomobil için proforma fatura
  • İkinci el araba için araç ruhsatı
Taşıt Kredisi
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
1.000 TL1.000.000 TL1 - 48 Ay%84,17%185,94