Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Kuveyt Türk Esnaf Finansmanı

Kuveyt Türk esnaf finansmanı hesaplaması yapabilir, İşyeri finansmanı kâr payı oranlarını kıyaslayabilir ve finansman koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz!

0
KARŞILAŞTIRMA

İşyeri Finansmanı Kâr Oranları

  • Finansman Tutarı
  • Vade
  • Kâr Payı
  •  

Kuveyt Türk'ün Diğer Finansman Ürünleri

KOBİ Kredisi Veren Bankalar

Kuveyt Türk Esnaf Finansmanı

 

Esnafa destek Kuveyt Türk’ten! Kuveyt Türk İşletme Finansmanı ile üretim için ihtiyaç duyduğunuz hammadde alımlarında ve diğer ihtiyaç kalemlerinde nakit desteği sağlayabilirsiniz. İşletmeniz için sağlanan nakit desteği limiti ve vadesini istediğiniz tutar ve vade ile kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse işletmeniz için 12 ay vadeli 300.000 TL tutarında finansman olanağı sağlandıysa dilerseniz 3 ay vadeli 100.000 TL finansman kullanabilir, borcunuzu kapattıktan sonra yine üst limiti aşmayacak şekilde dilediğiniz vade ve tutar için nakit desteği sağlayabilirsiniz.

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Kobi Kredisi Hesaplama

Esnaf Kredisi Hesaplama

 

Esnaf kredisi hesaplamalarınızı Hangikredi.com üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi vade ve tutarını hesaplama aracının ilgili alanına girerek hesaplama başlatabilirsiniz. Güncel esnaf kredisi faiz oranları ile hesaplama yapan Hangikredi.com ile tüm bankalara ait KOBİ kredisi ürünlerini görüntüleyebilir ve online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!