Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Evlilik Kredisi Bul
TAVSİYE ETTİĞİMİZ KREDİLER

Evlilik Kredisi Nedir?

Bir ihtiyaç kredisi türü olan evlilik kredisi,evlenirken oluşan masrafları karşılamak için evlenecek çiftlere verilen kredi ürünüdür. 48 aya kadar vade imkanı sunulan düğün kredileri ile mobilya,balayı,düğün gibi masrafları aylık küçük taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Evlilik kredisi veren bankalara Hangikredi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Düğün kredisi veren bankaların hangileri olduğunu öğrenmek için Hangikredi.com’dan evlilik kredisi sorgulaması yapabilirsiniz. Tüm evlilik masrafları için ihtiyaç duyduğunuz bütçeyi belirledikten sonra Hangikredi.com’un hesaplama aracını kullanarak evlilik kredisi hesaplaması yapabilir ve evlilik kredisi veren bankaların faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Evlilik Kredisi Başvurusu

Düğün kredisi başvurusu yapmak Hangikredi.com’la çok kolay! İhtiyacınız olan evlilik bütçesine göre Hangikredi.com’dan düğün kredisi hesaplaması yaptıktan sonra dilediğiniz evililik kredisi ürününe sitemiz üzerinden güvenle online başvuruda bulunabilirsiniz. Online başvuru sayesinde düğün kredisi başvurusu için şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Nedir?

Devletin evlenecek çiftler için verdiği bir kredi olan devlet destekli evlilik kredisinin bazı şartları bulunmakta. 18-26 yaş aralığında olup evlenecek olanlara verilen bu kredi için aranan bir diğer şart çiftin ağır suç kaydı bulunmaması. İlk yıl geri ödemesiz olan bu kredi en fazla 48 ay vade ve 10.000 TL tutarında olabilmekte. Bu krediden faydalanabilmek için evlenecek çiftin ilgili komisyona maddi yetersizliği olduğunu ispat etmesi gerekmektedir.