Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Şekerbank KOBİ Kredisi

Şekerbank esnaf kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredisi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz!

20.000 TL 36 Ay Vadeli Şekerbank KOBİ Kredisi bulunmamaktadır.
Üzgünüz, aradığınız vade ve tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır. Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.

KOBİ Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı
  • Vade
  • Faiz
  •  

Şekerbank Esnaf Kredisi

 

Orta ve küçük ölçekli esnaflar için nakit desteği Şekerbank’tan! Şekerbank’ın esnaf kredisi seçenekleri ile avantajlı faiz oranlarından yararlanarak 60 aya varan vadelerle KOBİ kredisi kullanabilirsiniz. Şekerbank esnaf kredileri ile 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık dönemlerde eşit taksitli olarak kredinizi ödeyebilirsiniz.

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Kobi Kredisi Hesaplama

Şekerbank Esnaf Kredisi Hesaplama

 

Şekerbank esnaf kredisi hesaplaması yapmak istiyorsanız Hangikredi.com esnaf kredisi hesaplama aracından faydalanabilirsiniz. Hesaplama aracının ilgili alanlarını çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre doldurarak hesaplama başlatabilirsiniz. Güncel faiz oranları ile yapılan bu hesaplama ile tüm bankalara ait KOBİ kredisi ürünlerini tek ekranda görüntülemeniz mümkün.

Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu

 

Kredi hesaplama ve karşılaştırma hizmeti sağlayan Hangikredi.com aynı zamanda online kredi başvuru hizmeti de sunmaktadır.Şekerbank esnaf kredisi başvurusunu Hangikredi.com’dan şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik aktivasyonunuzu tamamlayın! Bunun için e-postanızdaki linki kullanabilir ya da buraya tıklayarak yeni bir link alabilirsiniz.

KAPAT