Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Avantajlar

Yaşam kalitesini ileriye taşıyan kart!

  • Üye işyeri sayısı:360.000

  • ATM sayısı:4.300

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa, MasterCard

  • Yıllık Ücret: 142,00 TL


World Gold sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurup Yapı Kredi web sitesine yönlendirileceksiniz

Yapı Kredi sizi arasın

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Seyahatlerinizden alışverişlerinize, iş yaşamınızdan sosyal hayatınıza tüm tercihlerinizde size özel fırsatlar ve öncelikler sunan World Gold sizin imzanızdır. World Gold ile gittiğiniz her yerde, yaptığınız her harcamada size özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, yaşam kalitenizi ve rahatınızı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri ve Alışveriş Güvencesi gibi ayrıcalıklarla hep bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri Yok

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 71 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içinde ATM'den yapılan nakit avans çekimlerinde işlem tutarının %3,75'i+9 TL, yurt içi diğer bankalardan ve yurt dışında ise %3,75'i+11 TL'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Kartın ilk kullanım başlangıcı tarihinden itibaren bir yıllık sürenin dolmasına kadar dönem borcunun %40'ından az olamaz.

YapıKredi World Gold Card

 

YapıKredi World Gold Card sunduğu özel fırsatlar ve önceliklerle alışveriş keyfinizi bir adım ileriye taşıyor. YapıKredi World Gold Card ile yapacağınız alışverişlerden puan toplamanın yanı sıra ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri’nden yararlanabilir, havaalanı transferleriniz için Yapı Kredi Shuttle’ı indirimli kullanabilir, YapıKredi Concierge ile seyahat, restoran, kültürel aktivite ve daha pek çok konu ile ilgili bilgi alma ve organizasyon işlerinizi yapabilirsiniz.

YapıKredi World Gold Card Kampanyaları

 

YapıKredi World Gold Card kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizli hem daha keyifli hem de daha kârlı hale getirebilirsiniz. YapıKredi World Gold Card kampanyaları sayesinde üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden hem daha fazla WorldPuan kazanabilir hem de YapıKredi’nin sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

YapıKredi World Gold Card Başvurusu

 

YapıKredi World Gold Card başvurusunu Hangikredi.com’dan hemen yapın! Hangikredi.com kredi kartı sayfasındaki kredi kartı sorgulama aracını kullanarak kriterlerinize uyan kredi kartını bulabilmek için kolayca filtreleme yapabilir, kredi kartlarını karşılaştırabilir ve dilediğiniz kredi kartına online kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Üyelik aktivasyonunuzu tamamlayın! Bunun için e-postanızdaki linki kullanabilir ya da buraya tıklayarak yeni bir link alabilirsiniz.

KAPAT