Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

ING İhtiyaç Kredisi

ING ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka Faiz Tahsis Ücreti Aylık Taksit Toplam Ödeme
3 Ay Ertelemeli Kredi
Faiz:
%1,19
Aylık Taksit:
357,20 TL
Toplam Ödeme:
12.909,20 TL ?

Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

Kredi Tutarı: 10.000,00 TL

Banka Tahsis Ücreti: 50,00 TL

Faiz Tutarı: 2.859,20 TL

Toplam Ödeme:12.909,20 TL

Bankanız ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

ING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 2000 TL - 100000 TL
 • 1 - 36 Ay
 • %1,19

ING'nin Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

ING İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

 

ING ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz. Nakit ihtiyacı olanlar için farklı bireysel kredi imkanları sunan ING ile kolayca geri ödeyebileceğiniz bireysel kredi seçenekleri sizi bekliyor. ING ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi için Hangikredi.com bireysel kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hesaplama yaparak ING faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. 36 aya kadar vade imkanı sunan bankadan 100.000 TL’ye kadar tüketici kredisi kullanabilirsiniz. Daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isterseniz ipotekli ihtiyaç kredisi olanağından faydalanabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ayrı faiz oranı ve kullandırım koşullarına sahip ING bireysel kredi seçenekleri ile nakit sıkıntınız ortadan kalkacak!

ING İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmak için lütfen tıklayınız: İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 

İNG kredi ürünleri ile aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi, ödeyeceğiniz toplam faiz tutarını, kredi masraflarını ve kredi ürünü ile ilgili diğer detayları öğrenmek için Hangikredi. com kredi hesaplama aracını kullanarak tüketici kredisi hesaplama işlemi yapabilirsiniz. Hesaplama işlemi ile en uygun tüketici kredisi seçeneğine ulaşarak online ING kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING ihtiyaç kredisi başvurusunu da sitemiz üzerinden zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

 

ING'den kredi çekmek için gerekli evraklar şunlardır:

 • Kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport)
 • Son üç ayda alınmış ikametgah belgesi ya da doğal gaz, elektrik, telefon faturalarından biri
 • Gelir belgesi:
 • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu
 • Emeklililer için emekli belgesi
 • Serbest meslek sahipleri için son yıla ait vergi levhası
 • Çiftçiler için çiftçilik belgesi

En Uygun ING İhtiyaç Kredisini Nasıl Bulurum?

 

İNG ihtiyaç kredisi için oluşturulmuş bu özel kredi hesaplama ve başvuru sayfası ile bankaya ait ihtiyaç kredisi ürünlerinin hepsini bir arada bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz. ING bireysel kredi seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun kredi seçeneğine ulaşmak için kredi hesaplama işlemi, kredi faizi hesaplama işlemi gibi işlemlerinizi yapabilir, aradığınız kredi tutarı ve faiz oranı çerçevesinde karşılaştırma yapabilirsiniz. ING bireysel kredi faiz oranı hesaplaması için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredi karşılaştırma ile en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. 

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 2.000 TL

Max. Tutar 100.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %18,5500

Max. Yıllık Maliyet Oranı %18,9000

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, ING'nin yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 357,20 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %18,9700'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 12.909,20 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!