Özel Sağlık Sigortası Şirketini Değiştirmek

Senelik olarak yenilenen özel sağlık sigortasında sürekli aynı kuruma bağlı olmak zorunda değilsiniz. Sağlık sigortası poliçesi satın aldığınız kurumun hizmetinden ya da ücretinden memnun değilseniz sigorta şirketinizi değiştirebilirsiniz. Sigorta şirketini değiştirmek isteyenler ya da ilk kez özel sağlık sigortası yaptıracaklar sigorta şirketi seçerken bazı noktalara dikkat etmeliler…

En İyisini Bulmak

Sigorta piyasasında pek çok şirket var ve rekabet içinde oldukları için tüketicilerin avantajına olan kampanyalar, paketler ve fiyat politikaları üretebiliyorlar. Bu fırsatlardan faydalanmak için beklentilerinizi en kapsamlı şekilde içeren ve en iyi fiyat teklifini veren sigorta şirketini bulmanızda fayda var. Sigorta şirketlerini tek tek arayarak teklif almak zorlu bir süreç olacağı için bu yönde hizmet veren aracı kurumları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Konuyla ilgili olarak Hangikredi.com Sigorta sayfasından destek alabilirsiniz. Sigorta şirketinizi değiştirmek istiyorsanız var olan poliçenizin bitiş tarihinden önce araştırma yapmaya başlamalı ve poliçeniz yenilenmeden sigorta şirketindeki aboneliğinizi durdurmalısınız.

İndirim Olanakları

Poliçe ödemeleri sizin talebinize bağlı olarak farklı vadelerle ödenebilir. Pek çok sigorta şirketi tek seferde ödeme yapmak isteyenler için indirim uygulayabilmekte. Sigorta primlerinizi tek seferde ödeyebilecek durumunuz varsa bu indirim olanağından faydalanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sigorta şirketleri birden fazla kişinin sigortalanması halinde de indirim uygulayabilmektedir. Çeşitli grup indirimleri ya da aile paketleri çok daha uygun fiyatlarla poliçe almanızı sağlayabilir. Kendiniz dışında eşiniz ve çocuklarınızı da sigortalatmak istiyorsanız buna yönelik aile paketleri doğru seçenek olacaktır.

Ek Teminatlar

Ek teminat ek prim tutarı demek. Bu nedenle seçeceğiniz ek teminatları özenle seçmeli ve şirketler arasında bu konuda karşılaştırma yapmalısınız. Herhangi bir şirketin temel sağlık sigortası paketi ücret olarak size daha uygun gelmiş olsa da özel sağlık sigortası ek prim tutarları başka bir şirketten daha fazla olabilir.

En Avantajlı Sağlık Sigortası Paketini Bulmak İçin Tıklayın

Tüm bu şirket karşılaştırmalarını yaparken hali hazırda çalışıyor olduğunuz sigorta şirketinin de sunduğu olanakları ve fırsatları göz önünde bulundurmanızda ve karşılaştırma sürecine kendi sigorta şirketinizi de eklemenizde fayda var.

Özel sağlık sigortası sorgulaması yapmak ve özel sağlık sigortası fiyat teklifi almak için Sigorta sayfamızı ziyaret edebilisiniz.

Makaleyi faydalı buldunuz mu?
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir