Hangi Kasko En iyisi?

Kasko sigortası ile olası hasar durumlarına karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Hem seyir halindeyken hem de park halindeyken meydana gelebilecek hasarları karşılamaya yönelik olan kasko sigortasını seçerken dikkat edeceğiniz birkaç küçük detay sayesinde aracınızda meydana gelen tüm hasarlar kaskonuz tarafından karşılanabilir…

Doğru sigorta şirketini seçin!

Kasko yaptırabileceğiniz çok fazla sigorta şirketi var ancak bunların arasında en hızlı çözüm sunan ve 7/24 destek sağlayabilecek olan sigorta şirketi en doğru seçim olacaktır. Sigorta şirketlerini araştırırken destek hizmetlerine ve şirketin büyüklüğüne dikkat edebilirsiniz.

Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servislerin yaygınlığı…

Kasko sigortanızı yaptıracağınız sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servislerin çeşitliliği ve yaygınlığı, herhangi bir hasar durumu ile karşılaştığınızda size kolaylık sağlar. Kasko sigortası yaptıracağınız sigorta şirketini seçerken mutlaka oto servislerinin çeşitliliğine ve yaygınlığına dikkat edin.

Hemen Kasko Sorgula

Ek teminatlar doğru seçilmeli!

Kasko sigortasında yer alan temel teminatların yanı sıra isteğiniz doğrultusunda poliçenize dahil ettirebileceğiniz ek teminatlar bulunmaktadır. Ek teminatları mevcut riskleri göz önünde bulundurarak seçmek, gerektiğinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek doğru bir poliçe oluşturmanızı sağlar. Aynı şekilde işinize yaramayacak ek teminatların yer almadığı bir poliçe fazla para ödemenizi engellemiş olur.

Hangikredi.com Sigorta sayfasından kasko hesaplama işlemi yaparak araç kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizin için en avantajlı olacak sigorta ürünleri için farklı sigorta şirketlerinden teklif alarak tek ekranda görmenizi sağlayan Sigorta sayfamız sayesinde en iyi kasko sadece birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Kasko Teklifi Al
Hangi Kasko En iyisi?
4.7 (93.33%) 3 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir