Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Hangi Kasko En iyisi?

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 22.03.2019 Güncelleme Tarihi: 27.11.2020

Kasko sigortası ile olası hasar durumlarına karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz.
Hangi Kasko En iyisi?
Hem seyir halindeyken hem de park halindeyken meydana gelebilecek hasarları karşılamaya yönelik olan kasko sigortasını seçerken dikkat edeceğiniz birkaç küçük detay sayesinde aracınızda meydana gelen tüm hasarlar kaskonuz tarafından karşılanabilir.

Kasko sigortası ile olası hasar durumlarına karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Hem seyir halindeyken hem de park halindeyken meydana gelebilecek hasarları karşılamaya yönelik olan kasko sigortasını seçerken dikkat edeceğiniz birkaç küçük detay sayesinde aracınızda meydana gelen tüm hasarlar kaskonuz tarafından karşılanabilir…

Doğru sigorta şirketini seçin!

Kasko yaptırabileceğiniz çok fazla sigorta şirketi var ancak bunların arasında en hızlı çözüm sunan ve 7/24 destek sağlayabilecek olan sigorta şirketi en doğru seçim olacaktır. Sigorta şirketlerini araştırırken destek hizmetlerine ve şirketin büyüklüğüne dikkat edebilirsiniz.

Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servislerin yaygınlığı…

Kasko sigortanızı yaptıracağınız sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu servislerin çeşitliliği ve yaygınlığı, herhangi bir hasar durumu ile karşılaştığınızda size kolaylık sağlar. Kasko sigortası yaptıracağınız sigorta şirketini seçerken mutlaka oto servislerinin çeşitliliğine ve yaygınlığına dikkat edin.

Hemen Kasko Sorgula

Ek teminatlar doğru seçilmeli!

Kasko sigortasında yer alan temel teminatların yanı sıra isteğiniz doğrultusunda poliçenize dahil ettirebileceğiniz ek teminatlar bulunmaktadır. Ek teminatları mevcut riskleri göz önünde bulundurarak seçmek, gerektiğinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek doğru bir poliçe oluşturmanızı sağlar. Aynı şekilde işinize yaramayacak ek teminatların yer almadığı bir poliçe fazla para ödemenizi engellemiş olur.

Hangikredi.com Sigorta sayfasından kasko hesaplama işlemi yaparak araç kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizin için en avantajlı olacak sigorta ürünleri için farklı sigorta şirketlerinden teklif alarak tek ekranda görmenizi sağlayan Sigorta sayfamız sayesinde en iyi kasko sadece birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Kasko Teklifi Al

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 12.04.2021

  En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon