Ziraat Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Ziraat Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ziraat Trafik Sigortası

 

Trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek olası bir kaza sonucu diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararı karşılamaya yönelik olan bir sigorta türüdür. Ziraat trafik sigortası ile uygun fiyatlarla trafik sigortası yaptırabilirsiniz.

Ziraat Trafik Sigortası Teminatları

 

Trafik sigortası genel şartları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri için aynı genel teminatlar geçerlidir. Herhangi bir kaza olması durumunda meydana gelebilecek zararlar trafik sigortası limitleri çerçevesinde karşılanır. Dilerseniz trafik sigortası poliçenizi ek teminatlar ile daha kapsamlı hale getirebilirsiniz.

Ziraat Trafik Sigortası Fiyatları

 

Ziraat trafik sigortası fiyatları poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterir. Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret ederek Ziraat Trafik Sigortası fiyatları için teklif alabilirsiniz.