Unico Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Unico Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Unico Sigorta Trafik Sigortası

 

Motorlu aracınızla trafikte diğer araç ve üçüncü kişilere verebileceğiniz hasarları Unico Zorunlu Trafik Sigortası ile avantajlı poliçe fiyatlarından yararlanarak maddi güvence altına alabilirsiniz.

Unico Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri aynı teminatları sunmak zorundadır. Ancak dilerseniz ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Unico Sigorta trafik sigortası temel teminatları şu şekildedir:

  • Vefat
  • Sürekli Sakatlı Teminatı
  • Maddi Zarar Teminatı
  • Sağlık Giderleri Teminatı

Unico Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Unico sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları için Hangikredi.com Trafik Sigortası sayfasından sorgulama yaparak trafik sigortası teklifleri alabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası fiyatları sigorta poliçesinin kapsamına; aracın yaş, model, kullanım amacı gibi durumlarına ve aracın kayıtlı olduğu ile göre değişiklik gösterebilir.