Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Türk Nippon Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Türk Nippon Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik kazası neticesinde üçüncü kişilerde meydana gelebilecek hasarları karşılamaya yönelik olan trafik sigortası zorunlu bir sigortadır. Türk Nippon Sigorta’nın sunduğu avantajlı zorunlu trafik sigortası poliçe fiyatları ile trafik sigortanızı daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Türk Nippon Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu trafik sigortası, trafikte üçüncü kişilere ve diğer araçlara verilebilecek zararlara karşı maddi koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu zorunlu trafik sigortasını uygun fiyatlar yaptırmak için Türk Nippon Sigorta’dan zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri bu temel teminatları sunar. Kaza başına maddi-bedeni, araç başına maddi-bedeni limitler ana teminatlarla belirlenmiş olsa da Türk Nippon Sigorta’nın sunduğu ek trafik sigortası teminatları poliçenizin kapsamını genişletebilir ve risklere karşı daha fazla güvence sağlayabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Türk Nippon Sigorta trafik sigortası fiyatları farklı etmenlere göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı, modeli, kullanım amacı, bağlı olduğu il gibi durumların yanı sıra ruhsat sahibi kişinin daha önce kaza yapıp yapmaması ve poliçeyi zamanında yeniletmesi gibi durumlarda poliçe fiyatını etkiler. Ayrıca poliçenize dahil edilecek ek teminatlar da poliçe fiyatını etkileyecektir. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasını ziyaret ederek trafik sigortası sorgulaması yapabilir ve poliçe teklifi alabilirsiniz.