Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

SBN Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

SBN Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın,Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu Trafik Sigortası,trafikte üçüncü kişilerde neden olabileceğiniz maddi hasarları karşılamaya yöneliktir. SBN Sigorta’nın avantajlı poliçe fiyatları ile zorunlu trafik sigortanızı uygun fiyata yaptırabilir,çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

SBN Sigorta Trafik Sigortası

 

Zorunlu trafik sigortası,trafikteki diğer araçlara ve üçüncü kişilere verilebilecek hasarları maddi güvence altına almak için trafiğe çıkan her aracın yaptırmakla yükümlü olduğu bir sigorta çeşididir. SBN Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası ile avantajlı fiyatlardan faydalanarak poliçenizi yaptırabilirsiniz.

SBN Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Düzenli olarak güncellenen teminat limitleri tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Ancak dilerseniz sigorta şirketinizin sunduğu ek teminatlarla poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

SBN Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

SBN Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçede yer alan ek teminatlar ile aracın yaş,marka,model,kayıtlı olduğu il gibi durumlara göre değişiklik gösterir. Ayrıca sürücünün daha önce kazaya karışıp karışmaması ve poliçeyi zamanında yeniletmesi gibi durumlarda poliçe fiyatını etkiler. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasından trafik sigortası sorgulaması yaparak poliçe teklifi alabilirsiniz.