Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Ray Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Ray Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası, motorlu kara taşıtlarının trafikte neden olabileceği hasarları güvence altına alır. Zorunlu olan ve her yıl yenilenmesi gereken trafik sigortasını Ray Sigorta’nın avantajlı trafik sigortası poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ray Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Trafikte meydana gelebilecek kazalarda diğer araçlara ve üçünkü kişilere verilebilecek zararı maddi güvence altına almaya yarayan zorunlu trafik sigortasını Ray Sigorta Trafik Sigortası farkıyla yaptırabilirsiniz!

Ray Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortasında tüm sigorta şirketleri için geçerli olan temel teminatlar bulunmaktadır. Bu temel teminatlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Dilerseniz ek teminatlar ile poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz. Ray Sigorta trafik sigortasının sunduğu ek teminat seçenekleri ile daha fazla güvence sağlayabilirsiniz.

Ray Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Ray Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterir. Temel teminatların dışında kalan ek teminatlar poliçe fiyatının artmasına neden olur. Ray Sigorta trafik sigortası fiyatlarını öğrenmek için Hangikredi.com Sigorta sayfsını ziyaret ederek trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.