Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Quick Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Quick Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası hasarlara karşı üçüncü şahısları maddi güvence altına alır ve yapılması zorunludur. Quick Sigorta zorunlu trafik sigortası teklifleri ile trafik sigortası poliçenizi daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Quick Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Trafikte meydana gelebilecek bir kaza neticesinde diğer araçlar ve üçüncü şahıslarda oluşabilecek hasarların tazmin edilmesini sağalayan zorunlu trafik sigortasını avantajlı poliçe fiyatlarıyla Quick Sigorta’dan yaptırabilirsiniz.

Quick Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları tüm sigorta şirketleri için standarttır ve Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Quick Sigorta trafik sigortası teminatları da bu temel teminatları karşılar ancak dilerseniz poliçenize ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Quick Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Quick Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları, yaptıracağınız sigorta poliçesinin kapsamı ile aracın yaş, model, kullanım amacı ve  kayıtlı olduğu ile göre değişiklik gösterir. Hangikredi.com Sigorta sayfaından trafik sigortası sorgulaması yaparak Quick Sigorta trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.