Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Orient Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Orient Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası poliçesi trafikte meydana gelebilecek hasar durumlarına karşı üçüncü kişileri güvence altına almak için yapılır. Orient Sigorta’nın avantajlı zorunlu trafik sigortası teklifleri ile trafik sigortanızı uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Orient Sigorta Trafik Sigortası

 

Sigortaya konu olan motorlu aracın işletilmesi sırasında üçüncü kişiler ve diğer araçlara verilebilecek hasarların tazmin edilebilmesi için trafik sigortası zorunlu sigortalar kapsamındadır. Orient Sigorta trafik sigortası seçenekleri ile avantajlı poliçe fiyatlarından yararlanarak zorunlu trafik sigortası poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Orient Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasının temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Bu temel teminat ve limitlerin tüm sigorta şirketleri tarafından değiştirilmeden sunulması zorunludur. Bu temel teminatlar kaza başına maddi hasar, kaza başına bedeni hasar ve kişi başına bedeni hasar şeklindedir ve araç türüne göre farklı limitleri vardır. Orient Sigorta trafik sigortasının ek teminatları ile poliçenizin kapsamını genişleterek daha fazla riske karşı maddi önlem alabilirsiniz.

Orient Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Orient Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamı ile aracın yaş, model, kayıtlı olduğu il gibi bilgilere göre değişiklik gösterir. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasını ziyaret ederek trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.